Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Doplňky stravy pro ženy

Vitaminy a doplňky stravy

Vychutnávejte si slunce a pečujte o svou kondici.

Léto je tu. Většina žen se již nemůže dočkat, až se oblékne do plavek, začne si vychutnávat sluneční paprsky a svou pleť přirozeně rozzáří. Vitamin D, rovněž známý jako „sluneční vitamin“, je důležitý pro regulaci vstřebávání vápníku, který hraje významnou roli ve zdraví našich kostí a zubů. Působení slunce vitamin D v našem těle sice nevytváří, ale proměňuje jej v pleti na aktivní formu, kterou tělo může využívat.

Klíčem je rovnováha

Nic se nesmí přehánět! Příliš mnoho času stráveného na slunci má rovněž negativní vedlejší účinky, protože ultrafialové záření může být škodlivé. Při vystavení slunci ztrácí pleť postupně vlhkost a esenciální oleje, je suchá, mohou se na ní tvořit šupinky a předčasně i vrásky. UV záření je nejintenzivnější v době, kdy je slunce na obloze nejvýše, tj. mezi 10-16 hodinou. Chcete-li se tedy vyhnout jakýmkoli vedlejším účinkům, nepobývejte v této době na slunci.

Jedním ze způsobů, jak se těmto negativním účinkům bránit, je jíst vyváženou stravu a pít každý den dostatek tekutin. Kromě toho můžete do svého každodenního jídelníčku přidat speciální doplňky, které společnost Amway vyvinula speciálně pro ženy a které budou mít blahodárný vliv i na kondici mužů.

Vyzkoušejte následující výrobky

NUTRILITETM Biotin C Plus obsahuje biotin a vitamin C.

NUTRILITE Iron Folic Plus tělu poskytuje železo ze dvou zdrojů a kyselinu listovou.

Spojte svou energii a zářivou pleť s hezkou postavou! S pomocí výrobků bodykeyTM, mezi které patří tyčinky, koktejly a polévky, si budete moci vychutnat léto, být krásná a cítit se fantasticky.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím