Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Cesta k úspěšné kontrole hmotnosti

Vitaminy a doplňky stravy

Léto už je tu! Vezměte svou hmotnost do vlastních rukou s výrobky bodykey by NUTRILITE.

Letní sezóna slibuje bohaté pikniky, dlouhé siesty a sladké nápoje. Chceme-li se ubránit přibývajícím kilogramům, nesmíme na tento fakt zapomínat. Lidé často utrácejí obrovské sumy peněz ve snaze řídit svou hmotnost, ale nemusí být vždy úspěšní. Snadno se pak vzdávají, a nezáleží na tom, zda příčinou neúspěchu byla jen neúčinná módní dieta, špatná posilovna nebo nevhodně zvolený program.

Vše o Vás

Proč byste měli zvážit bodykey by NUTRILITETM? Výrobky bodykeyTM byly vyvinuty týmem odborníků (složeným z vědců, výživových poradců a wellness trenérů) ve spolupráci s Institutem zdraví Nutrilite a společností Amway. Jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily Vašemu jedinečnému životnímu stylu, a pomohou Vám řídit hmotnost a tělesnou kondici Vaším vlastním přirozeným tempem.

Účinnější kontrola hmotnosti

Zaměřte se při snižování hmotnosti na své cíle a začněte každý den užívat výrobky bodykey by NUTRILITE. Výrobek Natural Fat Reducer je založen na 100% přírodním vlákninovém výtažku z kaktusu opuncie a minimalizuje vstřebávání tuků. Výsledky společnosti Amway ukazují, že v jednom jídle lze blokovat až 27 % tuků.

Pro všechny, jejichž těla jsou náchylnější na sacharidy, je k dispozici výrobek Natural Carb Reducer, který blokuje až dvě třetiny sacharidů obsažených v běžném jídle o 600 kaloriích, aniž by tělo připravil o esenciální vitaminy, minerální látky a vlákninu. Tento výrobek je založen na 100% přírodním vlákninovém výtažku z bílých fazolí.

„Nejnovější důkazy potvrzují, že zvyšování a snižování hmotnosti již nelze považovat za jednoduchou rovnici příjmu a výdeje kalorií,“ řekl Dr. René Roth-Ehrang, ředitel Evropských technických služeb. Studie vypracované vědci ze společnosti Amway ukázaly, že kombinace blokátorů s nízkokalorickou stravou a optimální úrovní fyzické aktivity může řízení hmotnosti zefektivnit.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím