Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Přirozená imunita

Vitaminy a doplňky stravy

Podpořte na jaře přirozenou obranyschopnost svého těla.

Jaro je tu! Konečně si můžeme začít vychutnávat nádherné počasí a delší dny. Jaro je ale rovněž obdobím alergií a ti, kdo jimi trpí, si tento čas příliš neužijí.

Imunitní systém těchto lidí totiž na alergickou reakci odpovídá jako na virovou infekci a způsobuje příznaky silného nachlazení. A tento stav může trvat měsíce.

Jezte, spěte a buďte aktivní

Je vůbec možné posílit imunitní systém tak, aby reagoval jinak? O složité imunitní odezvě toho zatím mnoho nevíme, zdá se ale, že svou roli hraje i Váš životní styl. Právě zdravý životní styl by proto mohl být dobrou první obrannou linií.

  1. Zajistěte svému tělu dostatek spánku.

  1. Každý den alespoň trošku cvičte.

  1. Přestaňte kouřit nebo kouření alespoň omezte.

  1. Snižte spotřebu alkoholu.

  1. Jezte vyváženou stravu založenou na spoustě zeleniny, ovoce a celozrnného pečiva.

Praktické doplňky stravy

Vyvážená strava by měla obsahovat všechny živiny, které Vaše tělo potřebuje. Chcete-li zaplnit výživové mezery, přidejte do svého jídelníčku echinaceu, vitamin E, česnek a vitamin B.

Echinacea je vhodná při léčbě příznaků běžného nachlazení a může přispívat ke správnému fungování obranného systému těla. Na správnou funkci imunitního systému má příznivý vliv rovněž česnek. Obě tyto přírodní složky naleznete v doplňcích NUTRILITETM Echinacea Plus (kombinuje tři části echinacey ze zelených rostlin a kořenů sklízených v ten nejpříhodnější čas a pečlivě zpracovaných) a NUTRILITE Garlic (se svěží mátovou příchutí!).

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Dostatek vitaminu E bychom měli přijímat ve vyvážené stravě, jeho hladinu lze ale doplňovat s pomocí doplňku NUTRILITE Lecithin E. Pokud se domníváte, že se ve Vaší stravě nenachází dostatek vitaminu B, vyzkoušejte NUTRILITE B Complex obsahující sedm základních vitaminů B. Značka NUTRILITE* Vám jej přináší rovněž ve formě praktických tablet.


* NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě. (Zdroj: Euromonitor International Limited; Vitaminy a doplňky stravy, globální maloobchodní prodej, 2013.)

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím