Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Celoroční řešení

Vitaminy a doplňky stravy

Dodejte svému tělu potřebný vápník, hořčík a vitamin D s pomocí výrobku NUTRILITE.

Ideálním způsobem jak překonat poslední zimní měsíce je doplnit zásoby vápníku a hořčíku s pomocí NUTRILITETM Cal Mag D Plus. Jeho příznivými účinky se však můžete těšit po celý rok.

Vítaná pomoc

Hustotu kostí nejlépe podpoříme vhodnou stravou a cvičením ve věku mezi 18 a 30 roky. Nesmíme ale zapomínat, že kosti i zbytek těla se vyvíjí po celý náš život. Množství kostní hmoty se ale může s postupujícím věkem začít snižovat, a to obzvláště u žen.

Nebezpečí hrozí zejména v případě, kdy tělo nemá dostatek vápníku, a začne jej přirozeně „získávat“ z našich kostí. Tímto způsobem se snaží vyživovat naše srdce a svaly, ale v některých případech tak může zvyšovat riziko osteoporózy. Kosti se navíc mění v průběhu celého našeho života. Chceme-li si tedy uchovat silné a odolné kosti a zuby, musíme v těle udržovat vhodnou úroveň vápníku. A právě zvyšování úrovně vápníku je nejvýznamnějším cílem výrobku NUTRILITE Cal Mag D Plus. Tělo vápník využívá k zachování zdravých kostí a zubů a pomáhá rovněž při smršťování svalů. Hořčík, který je také součástí složení tohoto výrobku rovněž přispívá k normální funkci svalů.

Zaplnění mezer ve výživě

Nyní je na řadě vitamin D, který podporuje vstřebávání minerálního vápníku, k jeho normální hladině v krvi a zlepšuje jeho ukládání v kostech a zubech. Víme, že skvělými zdroji vitaminu D je mnoho potravin, obzvláště pak tučné ryby a vejce. Přesto ale často nepřijímáme vitaminu D dostatek. Důležitým zdrojem vitaminu D je také slunce, díky NUTRILITE Cal Mag D Plus ho ale budeme mít dostatek i v potemnělých obdobích roku.

Značka NUTRILITE nyní oslavuje již osmou úspěšnou dekádu. Výrobek NUTRILITE Cal Mag D Plus je skvělým řešením, které tělu pomůže uchovat správnou úroveň vápníku, hořčíku a vitaminu D.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím