Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Síla vitaminu B

Vitaminy a doplňky stravy

Dodejte svému tělu energii s pomocí NUTRILITE.

Během svátků, které se tradičně pojí s večírky a lahodným, ale vydatným slavnostním jídlem, dostávají návyky zdravého životního stylu pořádně zabrat. S příchodem ledna můžeme již mít tak málo energie, že vypadáme unaveně a cítíme se naprosto vyčerpaní.

Dopřejte si dávku vitaminu B

Vitaminy B hrají významnou roli při podpoře základních životních funkcí a jsou nezbytné pro naši tělesnou i duševní kondici. Nacházejí se ve vejcích, játrech, cereáliích, obilninách a zelenině a přispívají k správné činnosti nervů. Hrají také důležitou roli při rozkládání a uvolňování energie, kterou získáváme z jídla. Pokud nám není lhostejné, co jíme, snadno si zajistíme jejich dostatek. Pro ty z nás, kdo jsou příliš zaneprázdnění a nemají čas si doma vařit, představuje vhodnou alternativu doplňek stravy NUTRILITETM B Complex.
Každá z tablet NUTRILITE B Complex obsahuje základní vitaminy B. Vitaminy B1, B2, B3 a B12 se starají o přeměnu jídla na glukózu, která nám dodává energii. Vitaminy B1, B2, B3, B6 a B12 zase napomáhají správnému fungování nervového systému. Komplex vitaminů B je nezbytný také při metabolismu bílkovin, tuků a sacharidů.

80 let úspěchu ve výživě

Značka NUTRILITE v současné době slaví 80 úspěšných let na trhu. Během posledních osmi dekád kombinovala sílu vědy s přírodními výhodami rostlin a nyní nabízí komplexní škálu doplňků stravy. Správně jíst je někdy obtížné, takže zaplnit mezery ve výživě s pomocí doplňků stravy někdy potřebuje každý z nás.
Zakladatel značky NUTRILITE, Dr. Carl Rehnborg, objevil vysoce účinné výživové vlastnosti rostlin (fytonutrienty), když před téměř 100 lety pracoval na Dálném východě. V roce 1934 začal vyvíjet vlastní řadu doplňků stravy s vitaminy a minerálními látkami. Tato hvězdná značka se nyní pyšní týmem složeným z více než 150 vědců, výzkumných pracovníků a odborníků, kteří naše výrobky neustále zlepšují.
NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě* a využívá své vlastní metody udržitelného zemědělství.


*Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím