Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Udělejte pro svou kondici maximum

Vitaminy a doplňky stravy

Seznamte se s klíčovými základy dobré kondice a správné výživy se značkou NUTRILITE.

Zdraví je velice důležité a je klíčem ke spokojenému a úspěšnému životu. A stejně jako na pevných základech budujete své podnikání, je třeba se i při dosahování a zachovávání zdravého životního stylu řídit několika jednoduchými pravidly. Značka NUTRILITE tato pravidla nazývá „čtyři pilíře optimální kondice“.

1) Vyvážená a zdravá strava

Je-li to možné, snažte se jíst čerstvé sezónní ovoce a zeleninu. Namísto tučného masa si vybírejte maso libové a pijte dostatek vody. Vyhýbejte se sladkým pochoutkám a pokrmům smaženým ve velkém množství oleje, taková jídla totiž mají jen nízkou výživovou hodnotu. Nemějte ale obavy – při zdravém stravování se nemusíte zcela vzdát všech svých oblíbených jídel! Dlouhodobým cílem je dosáhnout pohody, mít více energie a snížit riziko onemocnění.

2) Cvičení

Cvičení nám může zlepšit náladu i zvýšit sebevědomí – a navíc brání tloustnutí a pomáhá udržovat optimální hmotnost. Cvičením není třeba trávit přílišné množství času – stačí jen vyvíjet během dne více aktivity. Přestaňte jezdit výtahem a začněte chodit po schodech nebo zkuste na další schůzku dorazit pěšky, a ne autem.

3) Dostatek spánku

Kvalitní spánek je nenahraditelný – lépe se díky němu cítíme a má dobrý vliv na naše srdce, hmotnost a náš celkový přístup k životu. Snažte se tedy spát zdravěji – ulehejte v rozumnou dobu a nejlépe každou noc přibližně ve stejný čas. Také se snažte každý den přibližně ve stejný čas vstávat – a to i o víkendu!

4) Pozitivní přístup

Klíčem k dosahování Vašich cílů v oblasti optimální kondice je správný způsob myšlení. Zůstávejte pozitivně naladěni. Řešte problémy teprve až k nim dojde a nebojte se v případě potřeby požádat o pomoc. Snažte se procvičovat techniky, které Vám pomohou se uvolnit a snížit míru stresu.

Klíčové základy pro doplňky stravy

Často jsme příliš zaneprázdnění, takže pro nás může být obtížné získávat z pokrmů všechny potřebné živiny – právě proto jsme vyvinuli vitaminy a doplňky stravy NUTRILITE!

Pro každého, kdo je neustále v jednom kole, představují doplňky stravy NUTRILITE skvělé řešení jak získat všechny potřebné živiny a zajistit, aby tělo fungovalo na maximum. Vyberte si z široké škály výrobků NUTRILITE, které Vám pomohou k optimální psychické a fyzické kondici!

Přehled vitaminů a doplňků stravy NUTRILITE:
Multivitaminy: Doplňky stravy s multivitaminy a minerálními látkami NUTRILITETM Daily a NUTRILITETM DOUBLE XTM Vám pomohou zajistit dobře vyváženou výživu. NUTRILITE Daily užívejte v případě, že Vaše tělo potřebuje základní úroveň živin. NUTRILITE DOUBLE X je výrobek s pokročilým složením, které bylo vyvinuto pro vyšší nutriční podporu v době, kdy jsou na Vaše tělo kladeny zvýšené požadavky, a Vy potřebujete přijímat ještě více živin.
Omega-3: Omega-3 esenciální mastné kyseliny pomáhají správnému fungování našeho těla. Denní příjem ve výši 250 mg DHA (asi dvě porce ryby týdně) přispívá k udržení normálního stavu zraku a k správné činnosti mozku. Vzhledem k tomu, že si naše tělo neumí esenciální mastné kyseliny samo vytvářet, představují doplňky stravy s koncentrovanými rybími oleji praktický způsob jak tyto vzácné látky přijímat.
Bílkoviny: Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a k dobrému stavu kostí. Tělo přebytečné bílkoviny neukládá, takže k zachování správné podpory důležitých funkcí je potřebuje přijímat každý den. NUTRILITETM All Plant Protein nabízí rostlinné bílkoviny ze sóji, pšenice a hrachu ve formě prášku.
Vláknina: Dietní vláknina je velice důležitá pro naši kondici. Mnoho lidí nepřijímá doporučené denní množství vlákniny, která pro dospělého člověka činí 25–30 g. NUTRILITETM Fiber Powder Vláknina v prášku je speciální směsice tří rozpustných vláknin získaných z přírodních rostlinných zdrojů. Jedná se o praktický způsob jak tělu dodat více vlákniny – stačí jen výrobek nasypat na pokrm nebo smíchat s nápojem.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím