ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Moderní klasika

Aktivní životní styl

Představujeme novou příchuť nápoje XS Power Drink Classic Blast

Letos v září společnost Amway uvádí novou příchuť nápojů řady XSTM Power Drink Classic Blast.

Jen několik měsíců po představení nápoje XS Power Drink Wild Berry Blast - příchuť lesních plodů se značka XS s touto novinkou vrací zpátky ke kořenům. Klasická příchuť chutná jako běžné energetické nápoje s lehkým citrusovým podtónem, který potěší a osvěží Vaše chuťové buňky!

Skvělý společník pro energický životní styl

Klasická příchuť není jen pouhou inovací retro chuti. Mladí lidé jsou dnes aktivnější než kdykoli předtím, ale také mnohem náchylnější k nezdravým stravovacím návykům, které jdou ruku v ruce s uspěchaným a hektickým životním stylem. Nápoje XS Power Drink přinášejí mnoho výhod, které pomáhají zvládnout energický životní styl, aniž by tím utrpělo naše zdraví.

Vydatné dávky vitaminu B a nulové množství přidaného cukru - to je nízkokalorický nápoj, který Vám dá potřebnou vitalitu bez zbytečného příjmu cukru a prázdných kalorií.

Nápoje XS Power Drink obsahují niacin, kyselinu pantotenovou a vitaminy B6 a B12, které dokáží potlačit pocit únavy. Ať hrajete fotbal s přáteli nebo surfujete na vlnách, díky XS budete mít na vše dostatek síly a energie.

Podpora duševní výkonnosti

Kyselina pantotenová podporuje běžnou funkci mozku.* Nápoj XS Power Drink je tak skvělou volbou pro studenty, kteří se učí dlouho do noci, ale i pro ostatní, kteří si musí zachovat bystrou mysl.


Tento výrobek je dostupný pouze po omezenou dobu, tj. do vyprodání zásob. Vyzkoušejte úžasný XS Power Drink Classic Blast, dokud můžete!

Rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytně nutné.

Vysoký obsah kofeinu (32 mg/100 ml). Nedoporučuje se pro děti, těhotné nebo kojící ženy či osoby citlivé na kofein. Nekonzumujte nadměrné množství nápoje.

* Podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím