Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Moderní klasika

Aktivní životní styl

Představujeme novou příchuť nápoje XS Power Drink Classic Blast

Letos v září společnost Amway uvádí novou příchuť nápojů řady XSTM Power Drink Classic Blast.

Jen několik měsíců po představení nápoje XS Power Drink Wild Berry Blast - příchuť lesních plodů se značka XS s touto novinkou vrací zpátky ke kořenům. Klasická příchuť chutná jako běžné energetické nápoje s lehkým citrusovým podtónem, který potěší a osvěží Vaše chuťové buňky!

Skvělý společník pro energický životní styl

Klasická příchuť není jen pouhou inovací retro chuti. Mladí lidé jsou dnes aktivnější než kdykoli předtím, ale také mnohem náchylnější k nezdravým stravovacím návykům, které jdou ruku v ruce s uspěchaným a hektickým životním stylem. Nápoje XS Power Drink přinášejí mnoho výhod, které pomáhají zvládnout energický životní styl, aniž by tím utrpělo naše zdraví.

Vydatné dávky vitaminu B a nulové množství přidaného cukru - to je nízkokalorický nápoj, který Vám dá potřebnou vitalitu bez zbytečného příjmu cukru a prázdných kalorií.

Nápoje XS Power Drink obsahují niacin, kyselinu pantotenovou a vitaminy B6 a B12, které dokáží potlačit pocit únavy. Ať hrajete fotbal s přáteli nebo surfujete na vlnách, díky XS budete mít na vše dostatek síly a energie.

Podpora duševní výkonnosti

Kyselina pantotenová podporuje běžnou funkci mozku.* Nápoj XS Power Drink je tak skvělou volbou pro studenty, kteří se učí dlouho do noci, ale i pro ostatní, kteří si musí zachovat bystrou mysl.


Tento výrobek je dostupný pouze po omezenou dobu, tj. do vyprodání zásob. Vyzkoušejte úžasný XS Power Drink Classic Blast, dokud můžete!

Rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytně nutné.

Vysoký obsah kofeinu (32 mg/100 ml). Nedoporučuje se pro děti, těhotné nebo kojící ženy či osoby citlivé na kofein. Nekonzumujte nadměrné množství nápoje.

* Podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím