ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Doplňte si potřebnou energii

Aktivní životní styl

Představujeme nový XS Power Drink s příchutí lesních plodů.

Žijete hekticky? Neustále hledáte nové výzvy? Raději nové věci zkoumáte, než ignorujete? Zní-li Vaše odpověď ano, pak pro Vás máme skvělé zprávy!

Na základě fantastického úspěchu nápojů XS™ Power Drink s příchutí tropického ovoce a s citronovou příchutí Vám nyní s radostí představujeme XS Power Drink s jedinečnou příchutí lesních plodů. Pomůže Vám zařadit ještě vyšší otáčky!

Divoká jízda

XS Power Drink s příchutí lesních plodů Vašim chuťovým buňkám již od prvního doušku nabídne nespoutanou a výraznou chuť.

Nápoje XS Power Drink svým složením podpoří Váš aktivní životní styl – obsahují totiž nízké množství kalorií a účinné množství vitaminů B, to vše samozřejmě ZCELA BEZ přidaného cukru. Abychom potěšili Vaše chuťové buňky, přichází nyní nejnovější člen rodiny nápojů značky XS s příchutí lesních plodů.

Nepřekonatelný recept

Jako první globálně prodávaná značka energetických nápojů bez cukru* Vás XS Power Drink povzbudí bez následného strmého poklesu energie způsobeného prázdnými kaloriemi. Tento nepřekonatelný recept již pomohl i několika skvělým vyznavačům extrémních sportů z Evropy včetně velvyslance značky XS a mistra Evropy v kitesurfingu, Mario Rodwalda.

Na nic tedy nečekejte a zapojte se do revoluce XS! Již nyní se můžete začít těšit na další informace a sledovat nás na síti Facebook . Naplno si vychutnejte divoké lesní plody!

Nápoje XS Power Drink obsahují niacin (vitamin B3), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), vitamin B6 a vitamin B12, které pomáhají snižovat příznaky únavy a vyčerpání a přispívají ke správnému energetickému metabolismu. Kyselina pantotenová navíc přispíva k normální mentální činnosti. Důležitou roli hrají samozřejmě také rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životní styl.


(*zdroj: Euromonitor International Limited)

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím