Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Doplňte si potřebnou energii

Aktivní životní styl

Představujeme nový XS Power Drink s příchutí lesních plodů.

Žijete hekticky? Neustále hledáte nové výzvy? Raději nové věci zkoumáte, než ignorujete? Zní-li Vaše odpověď ano, pak pro Vás máme skvělé zprávy!

Na základě fantastického úspěchu nápojů XS™ Power Drink s příchutí tropického ovoce a s citronovou příchutí Vám nyní s radostí představujeme XS Power Drink s jedinečnou příchutí lesních plodů. Pomůže Vám zařadit ještě vyšší otáčky!

Divoká jízda

XS Power Drink s příchutí lesních plodů Vašim chuťovým buňkám již od prvního doušku nabídne nespoutanou a výraznou chuť.

Nápoje XS Power Drink svým složením podpoří Váš aktivní životní styl – obsahují totiž nízké množství kalorií a účinné množství vitaminů B, to vše samozřejmě ZCELA BEZ přidaného cukru. Abychom potěšili Vaše chuťové buňky, přichází nyní nejnovější člen rodiny nápojů značky XS s příchutí lesních plodů.

Nepřekonatelný recept

Jako první globálně prodávaná značka energetických nápojů bez cukru* Vás XS Power Drink povzbudí bez následného strmého poklesu energie způsobeného prázdnými kaloriemi. Tento nepřekonatelný recept již pomohl i několika skvělým vyznavačům extrémních sportů z Evropy včetně velvyslance značky XS a mistra Evropy v kitesurfingu, Mario Rodwalda.

Na nic tedy nečekejte a zapojte se do revoluce XS! Již nyní se můžete začít těšit na další informace a sledovat nás na síti Facebook . Naplno si vychutnejte divoké lesní plody!

Nápoje XS Power Drink obsahují niacin (vitamin B3), kyselinu pantotenovou (vitamin B5), vitamin B6 a vitamin B12, které pomáhají snižovat příznaky únavy a vyčerpání a přispívají ke správnému energetickému metabolismu. Kyselina pantotenová navíc přispíva k normální mentální činnosti. Důležitou roli hrají samozřejmě také rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životní styl.


(*zdroj: Euromonitor International Limited)

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím