ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Lyžování v extrémních podmínkách

Aktivní životní styl

Zažijte divoké lyžařské dobrodružství pod záštitou společnosti Amway!

Střezte se před divokými srázy údolí Pitztal v rakouských Alpách! Každý lyžař, který projeví slabost, bude na této dlouhé sjezdovce potrestán.

Závod Pitztal Wild Face powered by Amway je sjezdová freeridová akce, která v pátek 28. února a v sobotu 1. března 2014 znovu prověří schopnosti těch nejlepších freeriderů na světě. Utkají se zde o body pro umístění v závodě Austrian Freeride World Qualifier. Společnost Amway bude na místě přítomna jako hlavní sponzor, vyzbrojená obřími transparenty a startovními a cílovými páskami propagujícími nápoje XSTM Power Drink.

Energie pro lyžaře i diváky

Společnost Amway závodníkům poskytne účinnou podporu – nápoj XS Power Drink* v dárkových taškách lyžařům dodá na této ledovcové akci v nadmořské výšce 1 510 metrů spoustu energie.

Dostatek sil k povzbuzování každého závodníka od startu až do cíle ale získají i fanoušci z řad diváků. Atmosféru nabitou energií bude totiž kolem sebe šířit Tým Amway Active Tour, který všem zájemcům nabídne vzorky nápojů XS Power. Diváci budou moci u cílové čáry sledovat obří obrazovku, takže jim z 4,6kilometrového závodu neunikne ani jediný předjížděcí manévr. Pro diváky jsou připraveny také zábavné soutěže – a šťastní výherci získají velice zajímavé ceny.

Obtížné trasy, profesionální freerideři

Lyžaři i diváci si užijí dva vzrušující dny plné živého závodění. V pátek se všichni lyžaři a snowboardisté utkají na první obtížné sjezdovce. Profesionální i amatérští sportovci budou mít stejnou šanci kvalifikovat se do finálové soutěže.

V sobotu vystoupají kvalifikovaní závodníci – i s veškerou výbavou – ke startovní čáře finálové soutěže na vrcholu hory Kepa/Mittagskogel, třetího nejvyššího vrcholu pohoří Západní Karavanky. Trasu závodu vytyčuje pět bran a mezi nimi pojedou závodníci volným stylem otevřeným terénem. Diváci si budou moci od první minuty závodu vychutnávat napínavé předjížděcí manévry a vzrušující vysokou rychlost boje o vítězství na této obtížné sjezdovce – chtějí-li totiž závodníci vylepšit úctyhodný šestiminutový čas vítěze z roku 2013, budou se muset opravdu snažit.

Další podrobnosti o závodě Pitztal Wild Face powered by Amway naleznete na oficiálních internetových stránkách závodu Pitztal Wild Face .

*Nápoje XS Power Drink obsahují velké množství vitaminu B, který přispívá ke správnému energetickému metabolismu a ke snížení příznaků únavy a vyčerpání. Kyselina pantotenová dále přispíva k normální mentální činnosti. Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím