Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pomocníci při navazování kontaktů

Aktivní životní styl

Spojte sílu dvou skvělých výrobků a získejte nové zákazníky.

Nápoj XSTM Power Drink je vynikající a dynamický výrobek, který si zamilují zákazníci i potenciální VPA. Proč ale nejít ještě o krok dál a nespojit jej s dalšími výrobky?

To nejlepší ze dvou světů

Nápoje XS Power Drink a AMWAYTM Mineral Sticks tvoří vysoce účinnou kombinaci, která podpoří Váš aktivní životní styl. Začněte den dávkou energie s XS Power Drink, zatímco AMWAY Mineral Sticks Vás podpoří, když vyrazíte ven!

Skvělá chuť bez cukru

Nápoje značky XS obsahují účinné množství vitaminů B, které přispívají ke správnému metabolismu energie, a mohou pomoci snížit únavu a vyčerpání. Navíc skvěle chutnají, obsahují velmi málo kalorií a žádný cukr.

Každodenní dávka minerálních látek

Výrobky AMWAY Mineral Sticks Magnesium a Zinc jsou skvělým společníkem všech, kdo žijí aktivně. Zajistí Vám totiž každodenní dávku nezbytných minerálních látek.

Zinek přispívá ke správnému fungování imunitního systému a pomáhá též udržovat krásné vlasy, pleť a nehty. AMWAY Mineral Sticks Zinc s kyselkavou citronovou/pomerančovou příchutí Vám každý den dodá to správné množství této látky. Užitečné jsou obzvláště, pokud:

  1. žijete hekticky,

  2. čelíte obzvlášť vysoké stresové zátěži.


Při práci, cvičení i odpočinku přispívá hořčík ke správnému fungování svalů a nervů a pomáhá snižovat únavu. AMWAY Mineral Sticks Magnesium s citronovou příchutí Vám pomohou, obzvláště pokud pravidelně:

  1. čelíte obdobím vysoké zátěže / každodennímu stresu,

  2. vyvíjíte častou fyzickou námahu.

Otevřete nové dveře

Využijte skvělých vlastností nápoje XS Power Drink a AMWAY Mineral Sticks a spojením jejich účinků zaujměte nové i stávající zákazníky!
Nezapomínejte, že chcete-li zůstávat zdraví, svěží a v dobré kondici, je obzvláště důležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím