ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pomocníci při navazování kontaktů

Aktivní životní styl

Spojte sílu dvou skvělých výrobků a získejte nové zákazníky.

Nápoj XSTM Power Drink je vynikající a dynamický výrobek, který si zamilují zákazníci i potenciální VPA. Proč ale nejít ještě o krok dál a nespojit jej s dalšími výrobky?

To nejlepší ze dvou světů

Nápoje XS Power Drink a AMWAYTM Mineral Sticks tvoří vysoce účinnou kombinaci, která podpoří Váš aktivní životní styl. Začněte den dávkou energie s XS Power Drink, zatímco AMWAY Mineral Sticks Vás podpoří, když vyrazíte ven!

Skvělá chuť bez cukru

Nápoje značky XS obsahují účinné množství vitaminů B, které přispívají ke správnému metabolismu energie, a mohou pomoci snížit únavu a vyčerpání. Navíc skvěle chutnají, obsahují velmi málo kalorií a žádný cukr.

Každodenní dávka minerálních látek

Výrobky AMWAY Mineral Sticks Magnesium a Zinc jsou skvělým společníkem všech, kdo žijí aktivně. Zajistí Vám totiž každodenní dávku nezbytných minerálních látek.

Zinek přispívá ke správnému fungování imunitního systému a pomáhá též udržovat krásné vlasy, pleť a nehty. AMWAY Mineral Sticks Zinc s kyselkavou citronovou/pomerančovou příchutí Vám každý den dodá to správné množství této látky. Užitečné jsou obzvláště, pokud:

  1. žijete hekticky,

  2. čelíte obzvlášť vysoké stresové zátěži.


Při práci, cvičení i odpočinku přispívá hořčík ke správnému fungování svalů a nervů a pomáhá snižovat únavu. AMWAY Mineral Sticks Magnesium s citronovou příchutí Vám pomohou, obzvláště pokud pravidelně:

  1. čelíte obdobím vysoké zátěže / každodennímu stresu,

  2. vyvíjíte častou fyzickou námahu.

Otevřete nové dveře

Využijte skvělých vlastností nápoje XS Power Drink a AMWAY Mineral Sticks a spojením jejich účinků zaujměte nové i stávající zákazníky!
Nezapomínejte, že chcete-li zůstávat zdraví, svěží a v dobré kondici, je obzvláště důležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím