Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

Jít nakupovat
ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pozvedněte náladu na párty!

Aktivní životní styl

Šiřte v období večírků dobrou náladu – nabijte se energií s plechovkou XS Power Drink!

Na konci roku a začátkem roku nového se účastníme spousty večírků plných energie a zábavy. Přijímáme nejrůznější pozvání a sami hostíme přátele, rodinu, sousedy a zákazníky. Potřebujeme tedy spoustu energie, které se ale v zimním období obvykle nedostává!

Nabijte svůj den energií

Pomůže Vám jediná plechovka! XS Power Drink je nabitý vitaminy B, kofeinem a taurinem, a navíc je zcela bez cukru! Účinné množství vitaminů B v těle přispívá ke správnému energetickému metabolismu a ke snížení příznaků únavy. Kyselina pantotenová navíc podporuje normální mentální činnosti. (Důležitá je samozřejmě také pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.)

Podpora na párty

Na letošních večírcích se tedy zaměřte právě na nápoje XS Power! Kreativně využijte dostupné prodejní pomůcky a nápoj zahrňte i do plánování večírků. Oblékněte si triko a vyzvedněte své hosty na nádraží v autě ozdobeném nálepkami se značkou XS! Zdůrazněte, že nápoje XS dodají pozitivní energii všem, kdo je vyzkouší. Naplňte svým nadšením celý podnik!

Po večírku

A to není vše! Jak dobře jste se na párty s nápojem XS Power Drink bavili?
Podělte se s námi o své fotografie z oslav konce roku s nápojem značky XS, nejlepší fotografie odměníme a zašleme Vám balení nápojů XS Power Drink jako dárek!
Fotografie zasílejte na oficiální evropskou stránku nápoje XS Power Drink na Facebooku:


www.facebook.com/XSEurope

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím