Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pozvedněte náladu na párty!

Aktivní životní styl

Šiřte v období večírků dobrou náladu – nabijte se energií s plechovkou XS Power Drink!

Na konci roku a začátkem roku nového se účastníme spousty večírků plných energie a zábavy. Přijímáme nejrůznější pozvání a sami hostíme přátele, rodinu, sousedy a zákazníky. Potřebujeme tedy spoustu energie, které se ale v zimním období obvykle nedostává!

Nabijte svůj den energií

Pomůže Vám jediná plechovka! XS Power Drink je nabitý vitaminy B, kofeinem a taurinem, a navíc je zcela bez cukru! Účinné množství vitaminů B v těle přispívá ke správnému energetickému metabolismu a ke snížení příznaků únavy. Kyselina pantotenová navíc podporuje normální mentální činnosti. (Důležitá je samozřejmě také pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.)

Podpora na párty

Na letošních večírcích se tedy zaměřte právě na nápoje XS Power! Kreativně využijte dostupné prodejní pomůcky a nápoj zahrňte i do plánování večírků. Oblékněte si triko a vyzvedněte své hosty na nádraží v autě ozdobeném nálepkami se značkou XS! Zdůrazněte, že nápoje XS dodají pozitivní energii všem, kdo je vyzkouší. Naplňte svým nadšením celý podnik!

Po večírku

A to není vše! Jak dobře jste se na párty s nápojem XS Power Drink bavili?
Podělte se s námi o své fotografie z oslav konce roku s nápojem značky XS, nejlepší fotografie odměníme a zašleme Vám balení nápojů XS Power Drink jako dárek!
Fotografie zasílejte na oficiální evropskou stránku nápoje XS Power Drink na Facebooku:


www.facebook.com/XSEurope

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím