Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Život se značkou XS

Aktivní životní styl

Zjistěte, proč je tato značka ideálním prostředníkem při oslovování zákazníků a potenciálních VPA.

Po rozhovoru s Davidem Vanderveenem, spoluzakladatelem a velvyslancem značky XSTM, se cítíme plní energie a motivace. Je to díky tomu, že pro svou značku žije a dýchá a nadchne pro ni i všechny ve svém okolí! Nápoje XS Power Drink lze zakoupit na čím dál více evropských trzích, kde společnost Amway působí. David radí, jak tuto značku prodávat a používat k upoutání pozornosti potenciálních VPA.

Udržitelné zvýšení energie

Když byly na trh poprvé uvedeny energetické nápoje, okamžitě se staly hitem. Velké množství cukru ale u mnoha zákazníků způsobovalo intenzivní zvýšení energie následované prudkým poklesem. David tyto poznatky využil k vytvoření nápoje, který energii dodává udržitelnějším způsobem. Tvrdí: „Právě z tohoto důvodu jsme vytvořili nápoj bez cukru. Navíc jsme přidali účinnou úroveň vitaminů B, které přispívají ke správnému energetickému metabolismu a pomáhají snižovat únavu.“

Jedná se o skvělý klíčový prodejní bod, o který se můžete podělit se zákazníky!

Perfektní příležitost

Značka XS je zábavná, vzrušující, odvážná a divoká! Společnost Amway organizuje adrenalinové akce zaměřené na zvýšení povědomí o značce, na kterých se snoubí atmosféra s energizujícími účinky tohoto výrobku. Ideální zákazník této značky – nebo potenciální VPA – by tedy měl mít mladého a temperamentního ducha. David tvrdí: „Snažíme se přicházet s akcemi, které lidi ohromí, aby pak byli ochotni naslouchat i dalším informacím. Značka XS představuje ideální spojení mezi VPA a potenciálními zájemci o podnikání. Snažte se na tyto akce přivést lidi, kteří hledají takovou příležitost.“ Součástí akcí bývají adrenalinové sporty, zábavné soutěže a taneční párty v koktejlových barech – a nikde samozřejmě nechybí ani nápoj XS Power Drink!

Přijďte tedy na další akci a promluvte si s potenciálními VPA!

Vhodná výbava

David také zdůraznil význam prodejních pomůcek s logem XS. Vysvětluje: „Na akcích máme automobily s logem XS, čepice s logem XS, chladicí boxy s logem XS a mnoho dalšího. Pokud tento nápoj prodáváte, podpořte svou značku. Oblékněte si tričko! Dodá Vám profesionálnější vzhled.“

Je načase přichystat výbavu XS, vypít plechovku nápoje XS Power Drink a začít prodávat!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím