ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Život se značkou XS

Aktivní životní styl

Zjistěte, proč je tato značka ideálním prostředníkem při oslovování zákazníků a potenciálních VPA.

Po rozhovoru s Davidem Vanderveenem, spoluzakladatelem a velvyslancem značky XSTM, se cítíme plní energie a motivace. Je to díky tomu, že pro svou značku žije a dýchá a nadchne pro ni i všechny ve svém okolí! Nápoje XS Power Drink lze zakoupit na čím dál více evropských trzích, kde společnost Amway působí. David radí, jak tuto značku prodávat a používat k upoutání pozornosti potenciálních VPA.

Udržitelné zvýšení energie

Když byly na trh poprvé uvedeny energetické nápoje, okamžitě se staly hitem. Velké množství cukru ale u mnoha zákazníků způsobovalo intenzivní zvýšení energie následované prudkým poklesem. David tyto poznatky využil k vytvoření nápoje, který energii dodává udržitelnějším způsobem. Tvrdí: „Právě z tohoto důvodu jsme vytvořili nápoj bez cukru. Navíc jsme přidali účinnou úroveň vitaminů B, které přispívají ke správnému energetickému metabolismu a pomáhají snižovat únavu.“

Jedná se o skvělý klíčový prodejní bod, o který se můžete podělit se zákazníky!

Perfektní příležitost

Značka XS je zábavná, vzrušující, odvážná a divoká! Společnost Amway organizuje adrenalinové akce zaměřené na zvýšení povědomí o značce, na kterých se snoubí atmosféra s energizujícími účinky tohoto výrobku. Ideální zákazník této značky – nebo potenciální VPA – by tedy měl mít mladého a temperamentního ducha. David tvrdí: „Snažíme se přicházet s akcemi, které lidi ohromí, aby pak byli ochotni naslouchat i dalším informacím. Značka XS představuje ideální spojení mezi VPA a potenciálními zájemci o podnikání. Snažte se na tyto akce přivést lidi, kteří hledají takovou příležitost.“ Součástí akcí bývají adrenalinové sporty, zábavné soutěže a taneční párty v koktejlových barech – a nikde samozřejmě nechybí ani nápoj XS Power Drink!

Přijďte tedy na další akci a promluvte si s potenciálními VPA!

Vhodná výbava

David také zdůraznil význam prodejních pomůcek s logem XS. Vysvětluje: „Na akcích máme automobily s logem XS, čepice s logem XS, chladicí boxy s logem XS a mnoho dalšího. Pokud tento nápoj prodáváte, podpořte svou značku. Oblékněte si tričko! Dodá Vám profesionálnější vzhled.“

Je načase přichystat výbavu XS, vypít plechovku nápoje XS Power Drink a začít prodávat!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím