Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Život je mísa třešní

Aktivní životní styl

Varování: může způsobit výbuch nadšení!

Jaro je tu – a překrásný nový svět outdoorových aktivit se nemůže dočkat, až ho prozkoumáte. Nechcete zkusit něco nového? Ať už je to sport, který milujete, nebo dlouhé dny strávené ve společnosti dobrých přátel, zakuste chuť léta se zbrusu novým přírůstkem do řady XS™ Power Drink: XS Black Cherry Cola Blast – příchuť třešně a koly.

Otevřete si inteligentní třešňově červenou plechovku – speciálně navrženou pro limitovanou edici této příchuti – a vychutnejte si první doušek nefalšovaného léta. Ochutnejte lahodně sladké černé třešně, říznuté dávkou šumivé koly, a pocítíte ten zvláštní výbuch nadšení s XS, který se stane motorem Vašeho aktivního životního stylu. Pokud je život mísou třešní, ze které si můžete brát, tak tou to všechno teprve začíná!

Zvyšte si výkonnost a užívejte si života naplno

Chtěli jste vždycky zkusit lézt po skalách nebo provozovat parkour nebo si vyplout po řece na kajaku? Na nic nečekejte – ten čas právě nadešel! Nechte své ambice naplno rozvinout, otestujte meze svých schopností a neustále se soustřeďujte na svůj cíl.

Nápoj XS Black Cherry Cola Blast – příchuť třešně a koly se směsí čtyř vitaminů skupiny B, kofeinu a taurinu je tu, aby podpořil Váš aktivní životní styl. Má málo kalorií, neobsahuje žádný cukr, takže vám nemůže způsobit reaktivní hypoglykémii – a navíc je vynikající!

Směs vitaminů skupiny B přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, abyste mohli fungovat, i když se cítíte unaveni. A vitamin B5 (kyselina pantothenová) Vám navíc pomáhá být svěží a neustále ve střehu, povzbuzuje duševní výkonnost, zatímco Vy testujete meze svých schopností.

© Getty Images

Takže letos na jaře vyrazte s přáteli, vezměte si balení XS Black Cherry Cola Blast – příchuť třešně a koly a zažijte explozi nefalšovaného letního nadšení!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím