Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© stocksy.com

Dobrodružství může pokračovat!

Aktivní životní styl

Představujeme Vám vysoce účinného společníka s nízkým obsahem kalorií pro volný čas

Plánujete výlet do hor – túru s krásným výhledem? Těšíte se, že při své příští návštěvě u moře chytíte tu správnou vlnu? Ať už bude Vaše nadcházející dobrodružství jakékoli, nepochybně budete chtít mít u sebe toho správného společníka, který udrží zábavu v plném proudu. Máme pro Vás dobrou zprávu! Díky řadě skvělých ingrediencí – včetně čtyř přírodních rostlinných koncentrátů a účinného vitaminu C – je zcela nová XS™ Rhodiola Plus každodenním doplňkem stravy pro aktivní dobrodruhy!

Složky

Tento nový atraktivní doplněk stravy XS obsahuje čtyři přírodní rostlinné koncentráty:

  1. Rozchodnice (Rhodiola) schválená značkou NUTRILITE™ – bylina sklízená udržitelným způsobem v divoké přírodě sibiřské Arktidy

  2. Zelený čaj – výtažek, který v každé porci dodává 75 mg přírodního kofeinu

  3. Špenátové listy – pěstované a sklízené na vrcholu vegetačního období na farmě Nutrilite Rancho el Petacal v Mexiku

  4. Třešeň acerola – bohatý zdroj vitaminu C pěstovaný udržitelným způsobem na farmě Nutrilite Fazenda Nutriorganica v Brazílii

Jedna tableta, mnoho výhod

Každá tableta přípravku XS Rhodiola Plus obsahuje 30 mg vitaminu C z udržitelným způsobem sklízených třešní acerola, který podporuje normální energetický metabolismus a dobrou psychickou kondici, jakož i 75 mg přírodního kofeinu z výtažku ze zeleného čaje, který dodává energii. Jediné, co v tomto přípravku nenajdete, jsou umělé příchuti, barviva nebo přidané konzervační látky.

Užívejte nejvýš jednu tabletu přípravu XS Rhodiola Plus denně přibližně 15–60 minut před zamýšlenou aktivitou, abyste ze svého aktivního života vytěžili maximum. Obsah kofeinu v tabletách Vás ráno skvěle nastartuje a odpoledne příjemně osvěží.

Související obsah

Zlepšete účinnost svého tréninku

Aktivní životní styl

více

Léto ve skvělé kondici

Aktivní životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím