Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Příliv energie s příchutí jablka

Aktivní životní styl

Přidejte do svého oblíbeného nápoje uprostřed zimy trochu koření na zahřátí

Příjemné a barevné nápoje XS™ Power Drink jsou ideálními výrobky pro mladé, aktivní zákazníky! Bez přidaného cukru a s lahodnými ovocnými příchutěmi jsou přirozeným středem zájmu při každé příležitosti, ať už jde o obchodní schůzku nebo společenské setkání v kruhu rodiny a přátel.

Nejnovější přírůstek do této řady, XS Green Apple Blast Juiced Power Drink – s příchutí zeleného jablka, obsahuje čtyři vitaminy B plus vitamin C, které zvyšují energetickou hladinu organismu, a vitamin E, který ho chrání před oxidačním stresem.

Green Apple Blast obsahuje nejméně 25 % ovocné šťávy společně s baobabem, plody palmy acai a třešněmi acerola, které mu dodávají lahodnou chuť.

Na příští schůzku se zákazníkem si s sebou vezměte pár plechovek nápoje XS Green Apple Blast Juiced. Je to fantastický způsob, jak prolomit ledy a rozproudit konverzaci! Vezměte si s sebou i další přísady, např. zázvor, skořici nebo hřebíček na zahřátí, čerstvou mátu nebo ovoce, a připravte chutný koktejl třeba podle našeho receptu na Ohnivý jablečný perlivý nápoj, který je ideální pro chladné zimní měsíce:

Ohnivý jablečný perlivý nápoj

Tento recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF / ePub.

Pijte ho čistý nebo jako kořeněný zimní koktejl – jako tento s čerstvým kořenem zázvoru.

A co punč z nápoje XS Green Apple Blast Juiced?

Přísady a pokyny jsou stejné jako výše, ale před přidáním ingrediencí XS Green Apple Blast Juiced ohřejte v kastrolu. Teplý šumivý nápoj je neobvyklý – a Vaši zákazníci si ho zamilují!

Buďte kreativní a aktivní na sociálních sítích

A co takhle udělat si pár fotek vlastních rádoby koktejlových výtvorů – nebo co si dokonce natočit,* jak je připravujete?

Své odvážné pokusy publikujte na Instagramu XS Europe, pošlete jako soukromou zprávu na Facebook XS Europe, aby se fanoušci XS po celém světě mohli nechat Vašimi nápady inspirovat. Bavte se – a na zdraví!

#xspowerdrink

#xscocktails

* Prohlédněte si prosím nejnovější Standardy digitální komunikace

Související obsah

S XS začnete svůj den v mangovém ráji

Aktivní životní styl

více

Na plný plyn

Aktivní životní styl

více

XS Power Drink – exotika, co Vám dodá šťávu

Aktivní životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím