Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Získejte náskok ještě před tréninkem

Aktivní životní styl

Olivera Zajelac, výživová poradkyně Amway Itálie, vysvětluje, proč je důležité nabrat před začátkem tréninku energii ze správného zdroje.

Jak důležitá je energie?

Vše je otázkou energetické rovnováhy. Ať už si chcete zachovat dobrou formu, vytvořit dostatek energie na celý trénink nebo zahájit nový fitness režim, musíte celkový energetický příjem sladit s množstvím energie, kterou při tréninku vydáte. Lidé se mě často ptají: „Jak? Jak si vybrat správný zdroj energie s dostatkem živin, který by takovou rovnováhu navodil a maximalizoval mé výkony?“

To je skvělá otázka. Obecně vzato je totiž velice obtížné získat správný typ energie na trénink pouze z potravy. Téměř vždy budete potřebovat něco navíc.

Výživová poradkyně z Amway Itálie, Olivera Zajelac, pomáhala vytvořit řadu doplňků stravy XS.

Nabijte tělo správnou energií

XS™ Pre-Workout Drink s příchutí citronu a limetky je ideálním pomocníkem před každým tréninkem. Tajemství tkví v jeho jedinečných složkách, které poskytují energii pro aktivity a zajišťují maximální efektivitu.

Klíčem k úspěchu toho doplňku jsou aminokyseliny BCAA. Jsou důležité, protože je tělo nedokáže vytvářet z jiných aminokyselin. Musí se přijímat buď v potravě, nebo v doplňcích stravy. Pro sportovce jsou užitečné doplňky stravy, protože aminokyseliny BCAA ve volné formě nejdou do jater ani tkáně vnitřností, ale přímo do krve.

Kreatin dodává svalům rychlou energii a je nezbytnou molekulou při tvorbě ATP, energie nejčastěji využívané buňkami. Přidáme-li ještě B-komplex (B1, B2, B3, B6, B9 a B12), vznikne účinná směs tří zdrojů, která zajišťuje okamžitou tvorbu energie.

Jak to funguje?

Další dobrá otázka. Když XS Pre-Workout Drink s příchutí citronu a limetky vypijete před tréninkem, zabrání celkové únavě a zlepší schopnost těla spalovat tuk, čímž ještě zvýší množství dostupné energie. Výzkumy ukazují, že největší brzdou výkonu je, když Vám mozek řekne: „Končím“.

Doplněk má navíc mnoho dalších blahodárných účinků, jako je ochrana před ztrátou svaloviny, urychlení zotavení, snižování bolestivosti svalů (jak u trénovaných, tak netrénovaných jedinců), takže je ideální, pokud chcete začít s novým tréninkovým režimem.

Proč před tréninkem?

Načasování je zcela zásadní! Pokud tento nápoj vypijete ve správnou dobu před tréninkem, může zlepšit Vaše výsledky. Ideální je pít XS Pre-Workout Drink s příchutí citronu a limetky 30–40 minut před cvičením. Dodá tak tělu stavební bloky pro syntézu bílkovin i energii. Je to jednoduché. Stačí rozpustit jeden sáček XS Pre-Workout Drink s příchutí citronu a limetky v 300–500 ml vody, zamíchat a vychutnat si příval energie!

Související obsah

Naplno využijte svůj potenciál

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím