Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©iStock

Nebojte se odlišovat

Aktivní životní styl

Žijte naplno, energii ale nečerpejte z kofeinu.

Představte si následující situaci: Jste na výletě s rodinou nebo surfujete s přáteli. Najednou Vás ale zaskočí únava. Jak si můžete zlepšit vytrvalost ve dne i v noci?

Příhodná alternativa

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Staňte se jedním z prvních, kdo vyzkouší novinku řady XS Juiced Power Drink

Akční tým značky XS™ se nebojí odlišovat a odvahu chce dodat i Vám. Nejnovější příchuť nápoje XS Juiced Power Drink je Green Apple Blast – zelené jablko. Tento nápoj XS je zcela jedinečný, protože neobsahuje kofein ani taurin, je ochucený přírodními složkami a efektivně Vám dodá energii. Obsahuje:

  1. 25 % ovocné šťávy

    čtyři vitaminy B a vitamin C

  2. speciální směs výtažku z baobabu, plodů palmy acai a třešně acerola

Nové složení obsahuje také vitamin E, který tělo a pleť chrání před oxidačním stresem.

Jedná se o skvělý zdroj dlouhodobě uvolňované energie pro všechny členy rodiny starší 12 let. Rodiče dětem rádi zajistí nízkokalorickou podporu bez přidaného cukru. XS totiž může být zdravější alternativou slazených nápojů! Dynamická a trendy image tohoto nápoje z něj činí oblíbence mezi dospívajícími.

Nezapomeňte si přibalit pár plechovek na svůj další výlet a nebojte se být jedineční každý den!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím