Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©Shutterstock

Pozitivní síla na večírcích

Aktivní životní styl

Uspořádejte v zimě setkání plné energie a podpořte své podnikání.

Kitesurfing, parkour a plážový volejbal jsou příklady letních dobrodružství často spojovaných s nápoji XS™ Power Drink. Prodej těchto nápojů proto může v zimě poněkud slábnout. Zkuste tomu předejít a nabídněte ho těm, kdo mají rádi divoké večírky nebo urputně cvičí i v zimě. Nezapomínejte, že příležitost se skrývá v každé plechovce a z každého večírku se může stát akce XS, na kterou se budou všichni těšit a mluvit o ní!

Ozdoba večírku

Každá plechovka nápoje XS Power Drink má zářivou barvu, která odpovídá její příchuti. Řady nebo pyramidy postavené z různobarevných plechovek se tedy budou na Vašem večírku skvěle vyjímat. Přidejte další večírkovou výzdobu a doplňky v ladících barvách, aby si místnost, kde se večírek koná, chtěl každý vyfotit a sdílet na sociálních sítích. Úžasná podpora podnikání skoro bez námahy!

Pokud přemýšlíte, co servírovat, je to jednoduché. Z nápojů XS Power Drink lze připravit úžasné koktejly! Zkuste po místnosti do barevných košíků rozmístit exotické ovoce, z něhož jsou jednotlivé příchutě připravovány. Můžete servírovat i kanapky a další jednohubky, které ovocné příchutě nápojů podtrhnou.

Bavte se i v zimě

Pokud se večírku účastní lidé, kteří se vzájemně neznají, je nejjednodušší začít se bavit právě o plechovce XS. Je toho tolik, na co se ptát a o čem mluvit:

  1. Zářivé barvy plechovek – nedodávají místnosti energizující atmosféru?

  2. Složení – nápoje XS jsou skvělou alternativou k energetickým nápojům, protože jsou bez cukru a obsahují přidané vitaminy B pro dlouhodobé udržení energie. Nechcete ochutnat?

  3. Exotické příchutě – víte, co je to kumquat? Ochutnali jste někdy dračí ovoce?

  4. Koktejly – uhádnete, co tento obsahuje? Nechcete recept?

  5. Velvyslanci značky – chtěli byste být jako oni? Jak by mělo vypadat Vaše další dobrodružství? Extrémní a adrenalinové sporty, vytrvalostní trénink nebo protančená noc? Pomohou Vám nápoje XS!

Podělte se o zážitky s XS

Určitě jste nadcházející večírek oznámili na sociálních sítích, takže se všichni ještě víc těší. Stejně tak na sociálních sítích sdílejte i své zážitky s XS a budoucí dobrodružství:

  1. Zveřejňujte fotografie z akcí a uvítejte komentáře a lajky od účastníků!

  2. Prozraďte všem recept na svůj oblíbený koktejl s nápojem XS Power Drink a požádejte fanoušky, aby se podělili o ten svůj. Může se jednat o známé mixy, nebo vlastní kreace.

  3. Požádejte nové fanoušky značky XS, aby všem pověděli o své touze po dobrodružství, a jaké zážitky plánují v budoucnu.

Související obsah

XS Power Drink – exotika, co Vám dodá šťávu

Aktivní životní styl

více

Pozvedněte náladu na párty!

Aktivní životní styl

více

Příval adrenalinu s XS!

Novinky a akce

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím