Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© stocksy /Marko Milanovic

Inspirace plná chuti

Aktivní životní styl

Nový nápoj XS Power Drink Orange Kumquat Blast Vás nabije kreativitou.

Práce v začínající firmě, tvorba videonahrávek nebo internetových stránek a neustálé vzdělávání v oboru vyžadují soustředění a vytrvalost. Nový nápoj XS™ Power Drink Orange Kumquat Blast v sobě spojuje chuť pomeranče (jednu z nejoblíbenějších příchutí nápojů v Evropě) s tóny exotického kumkvátu. Jeho uvedení na trh podporuje intenzivní kampaň a značka XS již necílí jen na milovníky aktivního životního stylu, ale i na všechny mladé, kreativní a schopné.

Kampaň „Amazing Orange“ (Úžasný pomeranč) se značkou XS spojuje svobodu, úspěch a seberealizaci v podnikání. Nadšení a aktivity spojené s touto novinkou podpoří Vaše podnikání a navíc se budete moci lépe zaměřit na novou demografickou skupinu, na „mladé a aktivní“ odborníky. Tento typ zákazníků hledá jedinečné značky, které korespondují s jejich ambicemi.

Plní energie


Mladí a kreativní lidé milují svou práci i náročné a tvůrčí prostředí. Touží proměňovat nápady ve skutečnost, takže je nápoj XS Power Drink Orange Kumquat Blast zaujme nejen obsaženými vitaminy, ale i zářivou barvou a nadšením, které vzbuzuje. Kreativní lidé touží po inspiraci. Mezi jejich životní sny patří nejen práce pro některý ze start-upů v Silicon Valley, ale také nádherné západy slunce v Laguna Beach. V tomto městě se zrodily i nápoje XS Power Drink, proslavilo se festivaly umění a setkávají se zde kreativní lidé z celého světa.

Dokonalé osvěžení

© GettyImages

Co je to kumkvát? Ovoce kumkvát vypadá jako miniaturní pomeranče. Jí se celé a má neobvyklou a osvěžující chuť, uvnitř je totiž trpké a na povrchu sladké. To je dokonalá kombinace, která v rámci kampaně „Amazing Orange“ nadchla obrovské množství lidí.

Související obsah

XS Power Drink – exotika, co Vám dodá šťávu

Aktivní životní styl

více

S XS začnete svůj den v mangovém ráji

Aktivní životní styl

více

Využijte období svátků s XS Power Drink

Aktivní životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím