Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Udělejte si s XS výlet do ráje

Aktivní životní styl

Nové osvěžující nápoje XS Juiced Power Drink nabijí Váš den energií a vylepší Vaše příjmy.

Co se Vám vybaví při představě tropických ostrovů? Palmy, lehce se pohupující v jemném mořském vánku, bílý písek, kokosy, mango a marakuja?

Sladká a zároveň natrpklá chuť nápoje plného vitaminů, manga a marakuji probudí Vaše tělo i mysl. Právě proto je opravdové ovoce tak důležitou složkou druhého lahodného nápoje z řady XSTM Juiced Power Drink: XS Juiced Power Drink Mango Passion Blast.

Tento výrobek lze nyní zakoupit v celé Evropě a brzy bude k dispozici rovněž na Ukrajině a v Jižní Africe!

Začněte den správně

© Diana Miller/Getty Images

Nápoj Mango Passion Blast se řídí sloganem XS Juiced Power Drink: „Začněte brzy. Plní elánu. Načerpejte energii na další dobrodružství.“ Nový nápoj nabije Váš den energií a zlepší Vaše příjmy. Je lahodný, jemně šumivý, plný vitaminů a obsahuje rovněž 25 % přírodní ovocné šťávy. Povzbudí Vás při odchodu do posilovny, do práce, nebo pokud vyrážíte za zábavou. Stejně jako XS Juiced Power Drink Dragon Fruit Blast neobsahuje žádný přidaný cukr.

Tato novinka od XS je jemně sycená oxidem uhličitým, a je tedy po ránu ideální odpovědí na otázku „Jak mám začít svůj den“? Důležitý je také koncept „1 vypijte, o 1 se podělte“. Vytáhněte plechovku a nabídněte ji jako vzorek potenciálním zákazníkům. Představte ji, podělte se o ni a vychutnejte si ji!

Aplikace Switch Share Duplicate

Využít můžete rovněž aplikaci Switch Share Duplicate (SSD). O co se jedná? Aplikace SSD pomáhá vysvětlovat, jak mohou běžné nákupy den po dni zvyšovat objem Vašeho podnikání. Přejděte na XS Juiced Power Drink Mango Passion Blast nebo XS Juiced Power Drink Dragon Fruit Blast, podělte se o výrobek a své nadšení z něj a poté přesvědčte zákazníky, aby si ho zakoupili a představili podnikání dalším lidem.

Podělíte-li se o některý z nápojů XS, snadno tak oslovíte nové kontaktní osoby, nové publikum, nové zákazníky i potenciální obchodní partnery! Poutavá plechovka na sebe navíc strhne pozornost úplně všude.

Související obsah

XS Power Drink – exotika, co Vám dodá šťávu

Aktivní životní styl

více

Využijte období svátků s XS Power Drink

Aktivní životní styl

více

Na plný plyn

Aktivní životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím