Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

XS Power Drink – exotika, co Vám dodá šťávu

Aktivní životní styl

Ochutnejte dračí ovoce v nejnovější edici nápojů XS.

Jste připraveni na novou vlnu nápojů XSTM Power Drink? Již brzy představíme novou exotickou edici: XS™ Juiced Power Drink Dragon Fruit Blast. Kromě všech výhod stávající řady nápojů XS Power Drink obsahuje řada XS Juiced Power Drink 25 % ovocné šťávy (z koncentrátů) a vitamin C. Je jen lehce sycená, takže si nápoj můžete dát v kteroukoli denní dobu, třeba i na snídani!

Velvyslance značky XS Power Drink, profesionálního kitesurfaře Maria Rodwalda, si už nový nápoj získal.

„Příchuť dračího ovoce je úžasná nová chuť. Někdy se potřebuji ráno nakopnout, tak sáhnu po XS Juiced Power Drink, který mě nastartuje, abych byl první ve vodě a vydržel jet na plný plyn celý den.“

Mario Rodwald, kitesurfař

Co je dračí ovoce?

© Stocksy / Marija Savic

Dračí ovoce, známé také jako pitaya, je plod rodu Hylocereus z čeledi kaktusovitých. Tento aromatický kaktus kvetoucí v noci pochází z centrální Ameriky, ale pěstuje se také v jihovýchodní Asii, kde získal velkou oblibu.

Už samotné ovoce je úchvatné: na povrchu růžová a zelené slupka ukrývá světlou dužinu jemné chuti (někdo ji přirovnává k melounu či hrušce) o konzistenci podobné kiwi s mnoha drobnými křupavými jedlými semínky.

Poškádlete chuťové pohárky a prodávejte

Víte, jak chutná dračí ovoce? Pokud ne, vyzkoušejte tento prodejní tip: sežeňte si dračí ovoce (stále častěji je k dostání v supermarketech a obchodech s ovocem po celé Evropě), nalijte do sklenky s ledem nápoj XS Juiced Power Drink Dragon Fruit Blast a na příští schůzce se zákazníkem udělejte chuťový test. Nabídněte svým zákazníkům toto nádherné ovoce, ať ho sami ochutnají a porovnají s chutí našeho nového nápoje XS Juiced Power Drink.

Výrobek může mluvit sám za sebe i při cestování. Hodí se jako dávka vitamínů a kofeinu na cesty – a přibalte i jeden navíc pro kamaráda. Neobvyklá, ale výborná chuť spolu s výrazným obalem jistě udělají dobrý dojem, takže se připravte na otázky. Co to je a kde se kupuje tento zajimavý nápoj? Povídejte, podělte se, užívejte si – a třeba i rovnou prodávejte.

Výrobek bude uveden 23. května 2016.

Související obsah

Využijte období svátků s XS Power Drink

Aktivní životní styl

více

Život se značkou XS

Aktivní životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím