ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zbavte se deprese ze špatného počasí

Aktivní životní styl

Nedovolte špatnému počasí, aby Vám zkazilo náladu! Udržujte své tělo i mysl ve formě novými aktivitami, které můžete dělat pod střechou.

Všichni víme, jak významnou roli hraje v našem životě sport. Déšť a špatné počasí Vás ale snadno připraví o motivaci. Pokud v místě, kde žijete, vládne právě zima, je správná motivace o to důležitější, protože dny jsou krátké a teploty nízké. Než si ale doma přitopíte a zalezete pod oblíbenou peřinu, vyzkoušejte nějakou novou aktivitu, kterou můžete dělat i pod střechou a která Vás pro cvičení znovu nadchne.

Existuje mnoho halových aktivit, které protáhnou Vaše tělo tak, jak potřebujete.

Cvičte s ostatními

Pokud upřednostňujete cvičení ve skupině, vyberte si týmový sport a hrajte se svými přáteli nebo se seznamte s novými lidmi. Zkuste si v blízkém volnočasovém středisku pravidelně rezervovat místo a choďte si zahrát fotbal, volejbal nebo házenou. Budete se tak skvěle vzájemně motivovat a zůstanete aktivní. Na skupinových hodinách se rovněž můžete seznámit s novými lidmi.

Soutěžte

Možná byste se raději s někým poměřili a nechali vyniknout svou soutěživou stránku. Zkuste se novému sportu začít věnovat společně s někým dalším, abyste i pokroky dělali společně a lépe se díky nové aktivitě poznali. Naučte se se svou drahou polovičkou hrát badminton, vyzvěte svého nejlepšího přítele na zápas ve squashi nebo si s tátou zahrajte stolní tenis!

Zaměřte se na sebe

Někteří lidé nejraději cvičí sami, protože chtějí cítit oheň ve svalech a vidět výsledky. Pokud mezi ně patříte i Vy, vyzkoušejte některou z vysoce intenzivních aktivit, jako je tanec, horolezectví nebo box. Nemusíte přijít o veškeré úsilí, které jste vynaložili přes léto jen proto, že je venku zima!

Malá pomoc značky NUTRILITE

Ve vánočním období jste si možná více dopřávali, ale pravidelné cvičení a pečlivé stravování udrží nechtěný nárůst hmotnosti v patřičných mezích. NUTRILITE™ Proteinové tyčinky a NUTRILITE Omega-3 Complex Vám pomohou zaplnit mezery ve výživě.

Cvičení může mít pozitivní vliv nejen na naše tělo, ale i na mysl. Dokáže zlepšit náš duševní stav odstraněním vedlejších produktů stresu a pomáhá nám najít vnitřní rovnováhu. Pokud na Vaší polokouli panuje zima a Vy jste už nejméně dva týdny neviděli slunce, je nejlepším lékem právě sport!

Starejte se v zimě o své tělo a vyberte si vhodnou aktivitu. Motivuje Vás a zároveň se dobře pobavíte.

Související obsah

Sedm způsobů, jak dodržovat cvičební plán

Aktivní životní styl

více

Tancem ke krásnější postavě

Kontrola hmotnosti

více

Postarejte se o svůj imunitní systém

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím