Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zbavte se deprese ze špatného počasí

Aktivní životní styl

Nedovolte špatnému počasí, aby Vám zkazilo náladu! Udržujte své tělo i mysl ve formě novými aktivitami, které můžete dělat pod střechou.

Všichni víme, jak významnou roli hraje v našem životě sport. Déšť a špatné počasí Vás ale snadno připraví o motivaci. Pokud v místě, kde žijete, vládne právě zima, je správná motivace o to důležitější, protože dny jsou krátké a teploty nízké. Než si ale doma přitopíte a zalezete pod oblíbenou peřinu, vyzkoušejte nějakou novou aktivitu, kterou můžete dělat i pod střechou a která Vás pro cvičení znovu nadchne.

Existuje mnoho halových aktivit, které protáhnou Vaše tělo tak, jak potřebujete.

Cvičte s ostatními

Pokud upřednostňujete cvičení ve skupině, vyberte si týmový sport a hrajte se svými přáteli nebo se seznamte s novými lidmi. Zkuste si v blízkém volnočasovém středisku pravidelně rezervovat místo a choďte si zahrát fotbal, volejbal nebo házenou. Budete se tak skvěle vzájemně motivovat a zůstanete aktivní. Na skupinových hodinách se rovněž můžete seznámit s novými lidmi.

Soutěžte

Možná byste se raději s někým poměřili a nechali vyniknout svou soutěživou stránku. Zkuste se novému sportu začít věnovat společně s někým dalším, abyste i pokroky dělali společně a lépe se díky nové aktivitě poznali. Naučte se se svou drahou polovičkou hrát badminton, vyzvěte svého nejlepšího přítele na zápas ve squashi nebo si s tátou zahrajte stolní tenis!

Zaměřte se na sebe

Někteří lidé nejraději cvičí sami, protože chtějí cítit oheň ve svalech a vidět výsledky. Pokud mezi ně patříte i Vy, vyzkoušejte některou z vysoce intenzivních aktivit, jako je tanec, horolezectví nebo box. Nemusíte přijít o veškeré úsilí, které jste vynaložili přes léto jen proto, že je venku zima!

Malá pomoc značky NUTRILITE

Ve vánočním období jste si možná více dopřávali, ale pravidelné cvičení a pečlivé stravování udrží nechtěný nárůst hmotnosti v patřičných mezích. NUTRILITE™ Proteinové tyčinky a NUTRILITE Omega-3 Complex Vám pomohou zaplnit mezery ve výživě.

Cvičení může mít pozitivní vliv nejen na naše tělo, ale i na mysl. Dokáže zlepšit náš duševní stav odstraněním vedlejších produktů stresu a pomáhá nám najít vnitřní rovnováhu. Pokud na Vaší polokouli panuje zima a Vy jste už nejméně dva týdny neviděli slunce, je nejlepším lékem právě sport!

Starejte se v zimě o své tělo a vyberte si vhodnou aktivitu. Motivuje Vás a zároveň se dobře pobavíte.

Související obsah

Tancem ke krásnější postavě

Kontrola hmotnosti

více

Postarejte se o svůj imunitní systém

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím