Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Využijte období svátků s XS Power Drink

Aktivní životní styl

Plánujete uspořádat večírek nebo jinou akci? Nabízíme Vám několik nápadů na lahodné míchané nápoje, které si Vaši hosté zamilují.

Začíná období svátků, které nabízí množství úžasných příležitostí k prodeji výrobků Amway ze všech kategorií. Možná doma plánujete uspořádat večírek na oslavu konce roku nebo akci, na které zákazníkům představíte výrobky Amway.

Ať už si ale budete následující měsíce vychutnávat jakkoli, vyzkoušejte tyto lahodné nealkoholické koktejly s XSTM Power Drink a jejich chuť podtrhněte ovocem! Všechny příchutě nápojů XS jsou jiskřivé a osvěžující a skvěle se hodí k navázání rozhovoru s novými zákazníky. Stačí jen otevřít plechovku, přidat ovoce, mátu a další ozdoby a vymyslet pro nápoje vlastní názvy. Koktejly nalijte do tvarovaných skleniček a vytvořte z nich tématické nápoje.

XS Power Drink Tropical Blast – příchuť tropického ovoce: přidejte do nápoje kostičky ananasu (můžete je rovněž napíchat na koktejlové tyčinky), drcený led, barevná brčka a malé papírové deštníčky. Servírujte s tenkými kousky čerstvého kokosu v malých miskách podél celého stolu.

XS Power Drink Electric Lemon Blast – citronová příchuť: sklenici ozdobte tenkými plátky citronu a přidejte ledové kostky ze zmrazeného nápoje XS Power Drink, do kterých jste zamrazili drobné kousky citronu nebo lístky máty. Stůl v blízkosti nápojů ozdobte celými citrony.

XS Power Drink Wild Berry Blast – příchuť lesních plodů: přidejte do nápoje drobné lesní plody nebo je společně s lístky máty zamrazte do ledových kostek z nápoje XS Power Drink. Plody můžete nakoupit zmrazené, nechat je ráno rozmrazit a zbavit je nadbytečné vody.

XS Power Drink Pink Grapefruit Blast – grapefruitová příchuť: servírujte s tenkými plátky citronu a ledovými kostkami s lístky máty. Kousky ovoce (obzvláště citrusových plodů jako např. pomeranče) napíchejte na koktejlové tyčinky a postavte do sklenic. Okraje sklenic můžete také zkusit namočit do krystalového cukru, který osvěžujícímu nápoji dodá zajímavý sladký náboj.

Vychutnávejte si nápoje i večírky – my Vám do svátečního období přejeme mnoho obchodních úspěchů!

Související obsah

Na plný plyn

Aktivní životní styl

více

Staňte se hvězdou s XS Power Drink

Novinky a akce

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím