Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pijte růžovou a volte růžovou

Aktivní životní styl

V novém „souboji příchutí” vstupuje do ringu nápoj XS s grapefruitovou příchutí.

Již jste vřele přivítali XSTM Power Drink Pink Grapefruit Blast ?

Tento nápoj se sladkokyselou citrusovou chutí je zatím součástí limitované edice* a záleží jen na Vašem zájmu, zda v řadě nápojů XS Power Drink zůstane na trvalo. Zúčastněte se „souboje příchutí“ a zařaďte XS Pink mezi stálice! Nechejte promluvit prodejní čísla! Soutěž můžete sledovat na síti Facebook , kde uvidíte, kolik procent stanoveného objemu prodeje nápoj XS Power Drink Pink Grapefruit Blast každý týden získá.

XS Pink Grapefruit Blast korunujeme vítězem, pokud dosáhne stanoveného prodejního cíle. Zároveň se stane součástí řady XS na trvalo a nahradí příchuť s nejnižším prodejem. Souboj skončí na konci srpna, takže se do této zábavy zapojte co nejdříve!

Aktivní součást Vašeho aktivního životního stylu

Nápoj XS Power Drink Pink Grapefruit Blast byl na většinu trhů uveden v květnu tohoto roku, a je tedy nejnovějším členem rodiny osvěžujících nápojů, které uhasí Vaši žízeň. XS Power Drink obsahuje niacin, kyselinu pantotenovou a vitaminy B6 a B12, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Kyselina pantotenová navíc přispívá k normální mentální činnosti.

Jak vznikal videoklip k nápoji XS Power Drink Pink Grapefruit Blast

Příchuť růžového grepu si již oblíbil zakladatel značky XSTM David Vanderveen, i velvyslanec značky Amir Kabbani. Oba muži se poprvé setkali letos v březnu v německém Düsseldorfu, když točili videoklip pro kampaň nápoje XS Power Drink Pink Grapefruit Blast.

„Moje první setkání s Amirem bylo naprosto úžasné,“ řekl David. „Je úplně v pohodě. Na nic si nehraje a je realista. A když přijde na věc, je naprostý profík!“

Amira zase nadchly Davidovy kaskadérské triky. „Schválně narazit tak, aby to vypadalo jako opravdová nehoda, je obtížnější, než se může zdát,“ řekl Amir.

Ještě jste videoklip neviděli? Nahrávku s Amirem a jeho extrémními akrobatickými kousky naleznete zde !

Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Vysoký obsah kofeinu (32 mg/100 ml). Není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nekonzumujte ve vysokých dávkách.

* Do vyprodání skladových zásob.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím