ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Výbuch chuti

Aktivní životní styl

Představujeme novou limitovanou edici nápoje XS Power Drink s grapefruitovou příchutí.

Jeho svěží kyselkavá chuť zahání žízeň a fantasticky Vás povzbudí!

Abychom oslavili úžasný a neutuchající úspěch našich lifestylových nápojů XSTM Power Drink, rozhodli jsme se znovu podráždit Vaše chuťové buňky a v rámci limitované edice představit nápoj s novou příchutí: XS Power Drink Pink Grapefruit Blast*.

Máte náladu pod psa? Nudíte se v práci? Popadněte tento nápoj a zaplavte den energií a barvami!

Senzační množství přínosů!

Nápoje XS Power Drink nabízí hned několik přínosů, které podpoří Váš aktivní životní styl. Niacin a účinné množství vitaminů B6 a B12 pomáhají snižovat únavu a vyčerpání a přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Kyselina pantotenová zase přispívá ke správné mentální činnosti.

Nápoj samozřejmě neobsahuje ŽÁDNÝ cukr, takže veškerou chuť si můžete užít bez přidaných kalorií.

Vyzkoušejte novou příchuť i Vy. Nečekejte ale příliš dlouho, protože se jedná o limitovanou edici!*

Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Vysoký obsah kofeinu (32 mg / 100 ml). Není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nekonzumujte ve vysokých dávkách.

*Dostupné do vyprodání skladových zásob

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím