Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stocksy

Vrátili jste se z dovolené a máte spoustu dobrých úmyslů? Začněte se zdravou stravou

Výživa a životní styl

Nyní je ten nejlepší čas znovu začít se vším, co jste během prázdnin opomíjeli – se školou, prací, každodenními povinnostmi a hlavně se zdravou výživou.

Konec léta znamená začátek „skutečného života“. Děti jsou zpátky ve škole a Vy se vracíte ke svému běžnému rozvrhu pracovních povinností a pochůzek. Nejlepším způsobem, jak po měsících neustálého grilování a prázdninových jídel podpořit celkovou pohodu, je začít se zdravým stravováním.

Jednoduchým a účinným způsobem, jak začít jíst zdravěji, je přidat do svého jídelníčku více bílkovin. A  Nutrilite™ All Plant Protein (APP) Vám dodá další lahodnou dávku bílkovin, abyste se mohli hned začít cítit co nejlépe.

K čemu jsou bílkoviny dobré?

Bílkoviny jsou důležitou součástí zdravé stravy pro lidi v každém věku. Jsou to stavební kameny života, protože se nacházejí v každé buňce těla, pomáhají napravovat poškozené a vytvářet nové buňky. Bílkoviny, které se skládají z aminokyselin, pomáhají tělu vytvářet silné svaly a kosti a také další sloučeniny, jako jsou enzymy a hormony.

Stejně jako sacharidy a tuky jsou bílkoviny zdrojem energie, který Vám umožní cítit se během dne čiperněji. Díky tomu jste déle sytí, což může omezit chuť na jídlo a nutkání mlsat nezdravé potraviny.

Vaše tělo obsahuje některé bílkoviny přirozeně, některé typy ale ne. Proto je důležité konzumovat bílkoviny po celý den.

Kde se bílkoviny nacházejí?

Různé potraviny obsahují různé množství bílkovin. Živočišné produkty, jako je kuřecí a hovězí maso, ryby nebo mléčné výrobky, obsahují velmi vysoké množství bílkovin. Sójové výrobky, jako je sójové mléko, sójové boby, tofu, edamame a sójové ořechy, obsahují také značné množství bílkovin.

Pokud chcete omezit konzumaci masa nebo jste vegetariáni, můžete bílkoviny získat z mnoha rostlinných zdrojů. Například fazole, čočka, ořechy a celozrnné potraviny obsahují alespoň jednu ze základních aminokyselin, ze kterých jsou složeny bílkoviny.

Všechny tyto bílkoviny jsou sice prospěšné, ale některé z nich mohou obsahovat navíc nežádoucí látky, jako je sůl, tuk a cholesterol.

Vychutnejte si více bílkovin s APP

Nutrilite™ All Plant Protein (APP) poskytuje vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny, které Vám pomohou pokrýt denní potřebu bílkovin. Vyrábí se ze sójových, pšeničných a hrachových bílkovin a je zdravější alternativou ve srovnání s tradičními formami bílkovin. APP obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které přispívají k dobrému zdraví a vyvážené stravě.

APP lze snadno přidávat do nápojů nebo jídel. To znamená, že můžete kdykoli během dne (při snídani, obědě nebo večeři) zvýšit příjem bílkovin, aniž byste museli slevovat z lahodné chuti.

Vyzkoušejte jeden z našich lahodných receptů níže. Tyto pokrmy si můžete připravit k snídani, obědu nebo třeba k polední svačině! Oba obsahují skvělé, svěží chutě a jsou plné výživných zdrojů bílkovin, zejména když přidáte odměrku APP.

Pikantní pomazánka z červené řepy a cizrny

Pikantní pomazánku z červené řepy a cizrny plnou chutí lze použít jako dip, nebo přidat do wrapů. Obsahuje dvě odměrky APP a představuje lahodnou svačinu plnou bílkovin a vitaminů skupiny B.

Zde najdete návod na přípravu pikantní pomazánky z červené řepy a cizrny , nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Papájový parfait

Ukojte svou chuť na sladké papájovým parfait. Tento lehký pokrm je ideální ke snídani nebo jako vynikající dezert, který je plný chutí.

Zde najdete návod na přípravu papájového parfait , nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Související obsah

Jezte více oliv, ryb a celozrnných potravin

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím