Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Podpořte zdraví svých jater přirozeně* pomocí Nutrilite™ Ostropestřce mariánského

Výživa a životní styl

Játra jsou filtračním systémem organismu a jejich podpora je jednou z nejlepších věcí, které pro své blaho můžete udělat

Zachovat to dobré a odfiltrovat to špatné – jde o systém, podle něhož se snažíme žít, ať už jde o zredukování šatníku, sepisování každodenního seznamu povinností nebo hledání rovnováhy ve stravování. Z větší části se spoléháme na svá vlastní uvědomělá rozhodnutí, ale co se týká jídla, pití a všeho dalšího, co konzumujeme, je tu ještě další klíčový hráč, který je na stráži – naše játra.

Játra jsou filtračním systémem organismu, který zpracovává veškeré toxiny, které se mohou dostat do těla. Patří sem jak jídelní prohřešky, jako je rychlé občerstvení nebo nezdravé jídlo, tak vše, co vstupuje do organismu, aniž bychom to mohli ovlivnit (znečištění), nebo protože je to nezbytné (léky). A zatímco naše játra podporují nás, fytonutrienty z Nutrilite™ Ostropestřce mariánského jsou tu od toho, aby podporovaly naše játra.

Jak nás fytonutrienty z Nutrilite™ Ostropestřce mariánského mohou podpořit

Lodyha s bodlinatými listy nese fialový květ: výtažky z této byliny obsahují sloučeniny, které nejsou běžnou součástí klasického jídelníčku. Díky tomu jde o vhodný doplněk stravy pro zdravější životní styl.

Je jím exkluzivní směs rostlinných složek ve výrobku Nutrilite™ Ostropestřec mariánský, které nás společně podporují:

  1. Kořen pampelišky: Podporuje trávení, protože přispívá k normální funkci trávicího traktu a stimuluje zažívání. Kořen pampelišky také přispívá k udržení normální činnosti jater.

  2. Kurkuma: Má antioxidační vlastnosti a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kurkuma také přispívá ke zdraví jater.

  3. Ostropestřec mariánský: V neposlední řadě výtažek z ostropestřce mariánského přispívá k udržení normální činnosti jater. Vzhledem ke své úloze, jíž je čištění organismu, jsou játra jedním z nejvytíženějších orgánů. Ostropestřec mariánský jako cenný pomocník napomáhá očistné funkci organismu.

Nutrilite™ Ostropestřec mariánský a trávicí systém

Jak už jsme zjistili, játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů, pracují však tiše, takže vše, čím dennodenně pomáhají Vašemu tělu, může probíhat bez povšimnutí. Pokud nám játra fungují dobře, snadno to považujeme za samozřejmost.

Kromě podpory jater však může ostropestřec mariánský prospět našemu organismu ještě mnohem zřetelnějším způsobem – podporou trávicího systému. Chcete-li pomoct s trávením po větším jídle, ostropestřec mariánský může podpořit proces jeho trávení ještě dříve, než dojde na zpracování v játrech.

A právě z tohoto důvodu je Nutrilite™ Ostropestřec mariánský doplněk stravy, který je vhodný opravdu pro každého. Každý dobrý přítel Vašich jater je přece i Vaším dobrým přítelem.

* Pomocí rostlin

Související obsah

Jezte více oliv, ryb a celozrnných potravin

Výživa a životní styl

více

Výrobky Nutrilite a Vaše každodenní rutina

Výživa a životní styl

více

Nový Beauty You Glow od Nutrilite™

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím