Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Cestovní tipy pro snadné balení bez stresu

Výživa a životní styl

Jak si usnadnit balení na nadcházející letní dovolenou. A jako vždy – nezapomeňte na cestách podpořit své zdraví a pohodu vybranými výrobky Nutrilite™

V tomto ročním období se mnozí z nás chystají na cesty. Ať už cestujete poblíž domova, nebo do zahraničí, nevyhnete se jedné věci – balení. Není však nutné, aby Vám náročné balení a stres z něj vzaly veškerou radost z dovolené.

Zde je několik tipů, jak si v létě usnadnit balení a odpočinout si.

1. Začněte podrobným seznamem.

Efektivní plánování cesty je vždy dobrým způsobem, jak začít dovolenou bez stresu. Dobrým pravidlem při balení na dvoutýdenní dovolenou je rozdělit si seznam do následujících kategorií: oblečení, toaletní potřeby, příruční zavazadlo, elektronika, různé věci (nezapomeňte na opalovací krém a lékárničku) a cestovní doklady. Jakmile budete mít podrobný seznam, můžete začít balit kufr.

2. Ušetřete místo rolováním věcí místo skládání.

Pevně srolované oblečení Vám umožní do kufru vměstnat více věcí, protože oblečení je pak kompaktnější. Díky tomu se Vám nebudou dělat záhyby a budete mít dobrý přehled o jednotlivých kusech oblečení.

Každý kus jednoduše položte na rovný povrch a přeložte směrem ke středu. Okraje oblečení by měly být co nejrovnější. Při rolování vyhlazujte záhyby.

3. Používejte průhledné uzavíratelné sáčky.

Místo toaletní tašky si věci uložte do uzavíratelných průhledných plastových sáčků. Zabráníte tak poškození oblečení nebo jiných věcí v kufru při rozlití případných tekutin. Průhledný sáček také pomůže letištní kontrole, pokud bude Vaše zavazadlo kontrolovat. Až dorazíte do cíle, můžete sáčky použít na mokré plavky nebo ručně vyprané spodní prádlo, které nestačilo uschnout. Plastové sáčky také skvěle pomáhají s uspořádáním a ochranou kabelů od elektroniky v zavazadle.

4. Mějte všechny cestovní dokumenty u sebe v samostatné složce.

Ujistěte se, že máte všechny dokumenty vytištěné a uložené ve složce, abyste k nim měli při všech potřebných kontrolách během cesty snadný přístup. Pro svůj klid a abyste předešli zbytečným nepříjemnostem, nezapomeňte si s sebou vzít také ověřenou kopii pasu. Tyto doklady byste měli mít zálohované i v elektronické podobě. Pro větší bezpečnost pošlete elektronické soubory svému spolucestujícímu.

5. Nezapomeňte na důležité živiny!

Na cestách je důležité mít po ruce správnou kombinaci doplňků stravy. Následující výrobky jsou skvělé pro udržení zdraví a rovnováhy na dovolené:

  1. CalMagD : Zajistěte si dostatečný přísun vápníku pro podporu zdraví svalů a kostí.* Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a vitamin D (tzv. sluneční vitamin) přispívá ke vstřebávání vápníku a k normální funkci imunitního systému.

  2. Balance Within : Tento rychle rychle rozpustný prášek obsahuje 6 miliard bakterií mléčného kvašení ze dvou vědecky dobře zdokumentovaných kmenů. Je k dispozici v praktickém balení, takže je ideální na cesty.

  3. Daily : Tento doplněk stravy je speciálně sestaven jako zdroj základních vitamínů a minerálních látek, které pomáhají pokrýt Vaše denní nutriční požadavky. Když jste na novém vzrušujícím místě, může být obtížné sledovat denní přísun živin a Daily pomáhá doplnit to, co Vám může chybět.

Na pohodovou dovolenou bez stresu. Je čas začít balit!


* Vápník přispívá k normální činnosti svalů a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím