Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pečujte o svou pokožku, vlasy a nehty s novým výrobkem Nutrilite™ Beauty You Glow

Výživa a životní styl

Péče o pokožku, vlasy a nehty by neměla být naší prioritou pouze v létě. Měli byste se o ně starat 365 dní v roce. Zde Vám vysvětlíme proč a jak.

Pikniky na pláži, frisbee v parku, lenošivá odpoledne na balkoně s přáteli – léto je časem, kdy můžeme být hodně venku a užívat si vše, co nám toto roční období nabízí. A právě kvůli těmto aktivitám v horku na slunci to může být také doba, která se nepříznivě podepíše na naší pokožce, vlasech a nehtech. Z těchto důvodu mnozí v horkých měsících vystupňují svou péči o pokožku, vlasy a nehty, ale nemělo by tomu tak být.

Věnovat zvláštní pozornost pokožce, vlasům a nehtům pouze v letních měsících bude jen marněním Vašeho úsilí. Měly by být totiž Vaší prioritou po celý rok. Proč? Více se dozvíte níže.

Proč je péče o pokožku, vlasy a nehty důležitá po celý rok?


Kůže je největší orgán v lidském těle

Víte, že kůže je největším orgánem Vašeho těla? Je to pravda! Nejenže nás chrání před vnějšími vlivy, ale slouží také jako bariéra vůči bakteriím. Když se o svou pokožku řádně nestaráte, mohou jí do těla pronikat toxiny, což může mít za následek vznik pupínků nebo předčasné stárnutí.


Známky stárnutí

Teď když už víte, že kůže je největším orgánem Vašeho těla, jistě Vás nepřekvapí, že právě na ní jsou známky stárnutí vidět nejdříve. Řádná péče o pokožku je naštěstí také Vaší první obrannou linií v boji proti stárnutí.


Vaše pokožka, vlasy a nehty se mění každý den

Jste připraveni na další překvapení? Vaše kožní buňky se odlupují každý den. Některé výzkumy dokonce naznačují, že lidé každou hodinu přijdou o téměř 200 000 kožních buněk, což je téměř pět milionů za 24 hodin! Proces růstu a odlupování buněk se týká také Vašich vlasů a nehtů, i když je o něco pomalejší než v případě pokožky. Odlupování buněk znamená, že se Váš vzhled může rychle změnit podle toho, co se nachází pod odloupnutou vrstvou. Správná péče o tělesnou a duševní pohodu zajistí, že bude každá vrstva od pohledu hebká, vláčná a nádherná.


Nejdůležitější je prevence

Pokožka a nehty mohou hostit velké množství bakterií a toxinů, aniž byste si toho byli vůbec vědomi. U pokožky to obvykle vede ke vzniku pupínků nebo unavené, matné pleti, ale může to vést i k závažnějším problémům, které vyžadují lékařskou pomoc, případně invazivní léčbu. U nehtů to může vést ke vzniku prasklinek, štěpení nehtů a následnému zavlečení škodlivých bakterií do organismu, kdykoli přiblížíte ruce k obličeji. Škodlivé sluneční UV záření, které se může zdát naprosto báječné, když lenošíte u bazénu, může ovšem vést ke vzniku rakovinných buněk v pokožce i v nehtových lůžkách.

Jak chránit pokožku, vlasy a nehty po celý rok

Teď, když už víte, jak je celoroční péče důležitá, můžete si klást otázku, kde začít. A patříte-li mezi zaneprázdněné mladé profesionály, můžete se oprávněně obávat, že jednoduše nemáte čas na zdlouhavou, intenzivní péči o pokožku.

Naštěstí existuje několik jednoduchých kroků, které můžete udělat pro ochranu své pokožky 12 měsíců v roce. Za prvé byste si měli denně umývat a hydratovat obličej, nohy a ruce. Nanášejte si opalovací krém i ve dnech, když je počasí pod mrakem, a nezapomeňte aplikovat emulzi také na nehty. Používejte hydratační šampon nebo kondicionér a v době nejintenzivnějšího UV záření nezapomeňte na pokrývku hlavy.

Na zdraví a kondici Vaší pokožky, vlasů a nehtů má také velký vliv Vaše strava. Nový doplněk stravy Nutrilite™ Beauty You Glow ve formě želé tablet byl vytvořen speciálně pro lidi, kteří chtějí zlepšit kvalitu své pokožky, vlasů a nehtů, ale nemají čas na zdlouhavou péči o pleť a přípravu komplikovaných domácích pokrmů.

Nutrilite™ Beauty You Glow

Beauty You Glow je první evropský doplněk stravy značky Nutrilite ve formě želé tablet s kombinací živin pro pokožku obsahující biotin, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky,1 doplněný o kyselinu hyaluronovou a kolagen. Kombinací toho nejlepšího z obou světů – výživy i krásy – zajišťuje chutný a pohodlný způsob, jak získat vitaminy a další prospěšné živiny. Každá želé tableta, obohacená o výtažek z granátového jablka, obsahuje směs sedmi živin, které jsou známy svými účinky na zlepšení kvality vlasů, pokožky a nehtů.

Kromě příznivých účinků na pokožku přispívají vitaminy C a E obsažené v tomto výrobku k ochraně buněk před oxidativním stresem. To přispívá k mladistvěji vyhlížejícímu vzhledu pokožky, protože stres může často způsobit předčasné stárnutí.

Jste-li zaneprázdněni, stále na cestách a hledáte způsob, jak si zajistit tělesnou a duševní pohodu, podívejte se na další podobný výrobek z této řady: Nutrilite™ Can’t Stop , Won’t Stop™ . Výrobky z řady Nutrilite™ jsou vyrobeny speciálně pro mileniály, ale jsou ideální pro jakýkoli věk.


1 – Vitamin A a biotin přispívají k udržení normálního stavu pokožky. Biotin a selen přispívají k udržení normálního stavu vlasů. Selen přispívá k udržení normálního stavu nehtů. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže. Vitamin C, vitamin E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím