Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vychutnejte si každý den s pomocí výrobků Nutrilite

Výživa a životní styl

Pokud jde o Váš každodenní režim, pak by Vaší nejvyšší prioritou měla být vždy péče o tělesnou a duševní pohodu. Výrobky Nutrilite™ na podporu stravování pomáhají najít jednoduché řešení.

Každodenní režim se liší podle věku, zaměstnání, koníčků, závazků a obecného životního stylu. To je mnoho faktorů, ale některé základní aspekty zůstávají stejné, ať už jste samoživitel, student, důchodce, nebo pracujete na noční směny.

Všichni se během dne musíme například probudit, najíst, napít a vyspat. Nevypadá život jednoduše, když to takto řekneme? Ať už jsou naše denní zvyklosti jakékoli, na této cestě nám pomáhají živiny a vitaminy.

Tento článek Vám ukáže, jak může pravidelná každodenní konzumace výrobků Nutrilite pozitivně ovlivnit Váš jídelníček, a přispět tak k Vaší pohodě, ať už jste jakéhokoli věku či pohlaví, nebo se nacházíte v jakékoli životní situaci.

Budíček

Nejdůležitější částí dne je ranní rutina – udává tón všemu, co Vás čeká. Pokud dáváte přednost pomalému vstávání, asi budete chtít nechat své tělo a mysl přivyknout bdělému stavu. Nebo možná potřebujete rychlou vzpruhu – třeba v podobě ranní projížďky na kole, studené sprchy, nebo obojího. Ať už je tento proces jakkoli postupný, každý, kdo vyleze z postele, chce být bdělejší – to je koneckonců smyslem vstávání.

Po probuzení můžete sáhnout po Nutrilite™ Vitaminu B Plus . Vitaminy skupiny B jsou Vaším přítelem a pomáhají Vám udržet si dostatek energie. Vitaminy skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a pomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání.* Nutrilite™ Balance Within obsahuje kromě 6 miliard bakterií mléčného kvašení také vitaminy B6 a B9. Co může být na začátek dne lepšího? Nutrilite Balance Within je rychle rozpustný prášek příjemné chuti, který lze velmi snadno zařadit do ranního stravovacího režimu.

Prožijte svůj den naplno s vitaminem D

Když slyšíme pojem „vitamin D“, často si představíme „sluneční paprsky“. A je pravdou, že pokud se vystavíme zdravému množství slunečního záření, zvýšíme si tím hladinu vitaminu D v těle. Pokud Vám tedy Váš denní režim umožňuje strávit krátce po poledni nějaký čas na slunci, je to skvělé! Ale počasí může být samozřejmě někdy proti.

Nutrilite™ Vitamin D má formu malých tablet s vitaminem D2 získaným z přírodního zdroje (kultivované kvasinky) a vitaminem D3, které se snadno polykají. Poskytuje Vám všechny výhody, které nabízí UV záření, a nemusíte si dělat starosti, když je zrovna zataženo. Vitamin D přispívá k normálnímu fungování svalů a rovněž k normální funkci imunitního systému.

Vzhledem k dlouhodobým přínosům je možno vitamin D užívat kdykoli během dne, ale aby se stal součástí Vaší každodenní rutiny, je nejlepší užívat jednu tabletu denně s jídlem v době oběda. Jelikož je vitamin D rozpustný v tucích, měl by se užívat s jídlem obsahujícím trochu tuku. I když nejíte každý den ve stejnou dobu, je nejlepší užívat tento doplněk stravy s nějakým poledním jídlem nebo svačinou.

Odpočinek a načerpání sil

Závěrečnou částí každodenní rutiny každého člověka je ukončení veškerých činností a příprava na odpočinek a opětovný začátek cyklu následující den. Bez ohledu na to, jak hodně jste se daný den unavili, je někdy obtížné usnout.

Pro uvolnění si můžete zkusit číst knihu, napustit horkou vanu nebo poslechnout uklidňující hudbu.

* Díky obsahu vitaminů B – riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantotenová (B5), pyridoxin (B6), kyselina listová (B9) a kobalamin (B12) – přispívá Vitamin B Plus ke snížení míry únavy a vyčerpání. K normálnímu energetickému metabolismu přispívají thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantotenová (B5), pyridoxin (B6), biotin (B7) a kobalamin (B12).

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím