Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Je čas zazářit

Výživa a životní styl

Na první místo dejte v létě svou tělesnou a duševní pohodu

Léto je časem odpočinku na pláži, projížděk na kole podél řeky a grilování v parku s přáteli a rodinou. Když si ale užíváte na sluníčku s přáteli a rodinou, může se snadno stát, že zapomenete na péči o svou celkovou pohodu.

Naštěstí byly tento měsíc uvedeny na trh nové výrobky značek Nutrilite™, Artistry™ a XS™. Pomohou Vám snadno pečovat o Vaši pohodu, aniž byste přicházeli o čas na letní radovánky. Představíme Vám tři jednoduché každodenní kroky a nové výrobky, které Vám pomohou vypadat a cítit se co nejlépe.

Nejprve začněte novým vzhledem

V létě můžete zazářit, a proto je to ideální období pro experimentování s odvážnými styly a vytvářením fantastického vzhledu. Myslíte si, že je to obtížné? Ale vůbec ne! I tak jednoduchá věc, jako je nová rtěnka nebo jiný účes, může změnit Vaše sebevědomí.

Když si rty nalíčíte výraznou rtěnkou, bude každý vzhled úžasný. Nová rtěnka Artistry Go Vibrant™ Vám dodá dokonalý vzhled pro každou příležitost. Kromě toho, že skvěle vypadá, je také plná živin, které pečují o pokožku, včetně oleje z bílých semínek chia pěstovaných na farmách Nutrilite. Olej ze semínek chia je bohatý na antioxidanty a mastné kyseliny, které pomáhají rtům uchovat si hydrataci (sbohem, suché rty!) a bojují proti známkám stárnutí. Díky tomuto veganskému přípravku budete vypadat perfektně a zároveň se budete celkově cítit lépe.

Pak si zajistěte dostatečnou hydrataci

Letní dny jsou dlouhé, horké a slunečné. Proto jsou tak skvělé, že? Pokud však budete venku na slunci trávit příliš dlouhou dobu, aniž byste vypili dostatečné množství tekutin, může to vést k dehydrataci Vašeho organismu. I mírná dehydratace Vám může zhoršit náladu a snížit hladinu energie. To se projeví i na obličeji, kde pak bude pleť vypadat matně, vysušeně nebo unaveně, a může to přispět k lámavosti nehtů a třepení konečků vlasů.

Nový nápoj XS™ Power Water+ Vám pomůže udržovat si hydrataci po celé léto. Lehce ochucená a nesycená voda uhasí Vaši žízeň a zároveň Vám poskytne kofein a vitaminy skupiny B, které Vám dodají energii. Obsahuje směs kolagenu, biotinu a vitaminu E, která prospívá Vašim vlasům, pokožce a nehtům. Pokaždé, když se napijete, budete mít pocit, že je to naprostá lahůdka – skoro nebudete věřit, že je to zdravé!

A nakonec konzumujte výživnou stravu

V létě je k dispozici spousta čerstvého ovoce a zeleniny, které právě v této době dozrávají. Sezónní úroda je obvykle chutnější než v jiných ročních obdobích a může dokonce obsahovat vyšší dávky vitaminů a živin. Pokud v letních měsících rádi grilujete, nezapomeňte nakrájet zeleninu a položit ji vedle hamburgerů a hotdogů. To jim dodá příjemnou chuť dřevěného uhlí a zároveň jídlo zdravě vyváží.

Pro zaneprázdněného mladého profesionála, který se stravuje za pochodu, může být samozřejmě obtížné najít si čas na vaření nebo konzumaci rozmanitých jídel. V tom Vám mohou pomoci nové želé tablety Nutrilite™ Beauty You Glow .

Tyto želé tablety s příchutí lesního ovoce jsou navrženy tak, aby Vám pomohly dosáhnout zářivé pokožky, vlasů a nehtů. Každá tableta je obohacena o extrakt z granátového jablka a obsahuje směs biotinu, selenu, lykopenu, kyseliny hyaluronové, kolagenu a supertria vitaminů A, C a E. Všechny tyto složky přispívají k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů. Přípravek neobsahuje lepek, laktózu, konzervační látky, umělá barviva, aromata ani sladidla. Kdo by řekl, že zdravá výživa může chutnat tak skvěle?

Související obsah

Pět venkovních aktivit, které Vám pomohou zůstat aktivní

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím