Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Uveďte svůj spánek a bdění do rovnováhy

Výživa a životní styl

Trápí Vás únava, nebo naopak přemíra energie? Tento nový výrobek Nutrilite™ by mohl být řešením!

Víte, že 23 % celkové evropské populace má problémy s usínáním1 a 33 % bojuje s nedostatkem energie během dne1? Vypadá to, jako bychom měli v úmyslu řešit dva různé problémy, ale ony spolu ve skutečnosti úzce souvisí. Problémy se spánkem v noci a letargie během dne často souvisí s narušeným cirkadiánním rytmem – cyklem, který udržuje naše vnitřní hodiny po celý den v pohybu.

Jak cirkadiánní rytmus funguje?

Cirkadiánní rytmus reaguje na změny okolního prostředí, jako je světlo, tma a chuť k jídlu, tvorbou hormonů, které upravují spánkový režim. V podstatě vysílá zprávy do celého těla a diktuje mu, kdy být unavené a kdy plné energie.

Když se nepodaří tyto zprávy předat, organismus se může cítit během dne ospalý a v době před spaním naprosto čilý. Nutrilite™ Can’t Stop Won’t Stop je dalším přirozeným způsobem, jak dát svému tělu vědět, že je načase vstát a pustit se do práce. Na začátku jara je více důvodů než kdy jindy opustit tyto hibernační návyky a zvednout si úroveň energie.

Vyspat se do krásy

Tuto starou průpovídku jistě znáte. Je pravdivá. Prvním krokem k tomu, abychom se cítili ve své kůži a byli produktivní, je kvalitní noční spánek! Než tedy začnete přemýšlet o tom, jak se budete při východu slunce probouzet, udělejte něco pro to, abyste si dobře odpočinuli. Kouzlo spočívá v uvolnění.

Jak to udělat?

Ačkoli u každého člověka vede k uvolnění něco jiného, nabízíme pár užitečných návrhů:

  1. Čtení: Samozřejmě odpočinková četba! Nikoli vyřizování hromady e-mailů od kolegů z práce. Čtení navozuje ospalost únavou očních svalů.

  2. Hudba: Zvolte například klasickou hudbu, která je melodická a uklidňující. Puls se zpomalí a stres odplaví.

  3. Horká koupel: Po horké koupeli Vám poklesne tělesná teplota, což tělu vyšle vnitřní signál, že je načase jít spát.

Mít spoustu energie

Pro mnohé lidi, nejen mileniály, je kvalitní spánek jen polovinou úspěchu. Pokud se spánek, po němž toužíte večer před usnutím, začne vkrádat do Vašich denních aktivit, znamená to, že je Váš cirkadiánní rytmus v nerovnováze. Dobrou zprávou však je, že s kvalitním nočním spánkem se výrazně zvýší šance na produktivní den, ať už venku na čerstvém vzduchu, nebo i před obrazovkou počítače.

Ať už máte v plánu cokoli, Váš den nemusí být zcela závislý na tom, jaká byla předešlá noc. Stejně jako se před spaním pokoušíme uvolnit, stejně tak existují způsoby, jak se během dne nabudit a zachovat si dostatek energie v souladu s plynutím cirkadiánního rytmu.

Can’t Stop, Won’t Stop

Ať už jsou Vaše návyky před spaním jakkoli pokročilé a spolehlivé, spánkovou deprivaci může vyvolat něco tak běžného, jako je dětský pláč nebo sousedova vrtačka hned po ránu. Tohle je však mimo Vaši kontrolu. Řešením je dostat svůj den pod kontrolu.

A tady se ke slovu dostává Nutrilite™ Can’t Stop Won’t Stop: chutný a rychle rozpustný prášek s broskvovou příchutí v sáčcích obsahující vitaminy B1, B6, B12, C a hořčík3 spolu s přirozeně se vyskytujícím kofeinem z cesmíny paraguayské. Tento doplněk stravy vysílá signály, které udávají Vašemu cirkadiánnímu rytmu správné tempo, a informuje organismus o tom, že je čas chopit se práce!

1 – Amway Brand Tracking Top 15 Health Concerns EU Prio Markets with ANZ, 2021
2 – Prospěšný účinek melatoninu se projeví při konzumaci 1 mg krátce před spaním.
3 – Vitaminy B1, B6, B12, C a hořčík přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitaminy B2, B12, C a hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Související obsah

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím