Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Nadchněte své děti pro zdravou stravu

Výživa a životní styl

Někdy v roli rodičů musíme vymýšlet kreativní způsoby, jak děti nadchnout pro zdravější jídla.

Pokud máte děti, tak víte, že ohledně stravování mívají odlišné preference. Jedno má rádo ryby, ale ne zeleninu, zatímco druhé jí banány, ale žádné jiné ovoce. Když přijde čas snídaně, oběda nebo večeře, poslední věc, kterou si přejete, je dlouhá debata a přesvědčování, aby děti snědly něco z toho, co mají na talíři, protože je to pro ně prospěšné. Nebylo by skvělé, kdyby snědly vše, co jste jim připravili, a obešlo by se to bez cavyků a odmlouvání?

Jděte jim příkladem

Důležitou roli hraje pravidelné společné rodinné stolování. Jděte svým dětem příkladem a ukažte jim, že Vám zelenina chutná. Děti se hodně nechají ovlivnit svým okolím a když uvidí, že si jejich rodiče pochutnávají na něčem, k čemu se ony staví skepticky, postrčí je to k tomu, aby to taky ochutnaly.

Vyzkoušejte nové zajímavé recepty

Příprava jídel, která jsou zábavná, chutná a výživná, může vzbuzovat obavy. Připravili jsme pro Vás pár snadných zdravých receptů, které obsahují Nutrilite™ Kids Balíček na podporu imunity Plus a vyžadují minimální úsilí.

© Andreas Zitt

Pokud hledáte pestrobarevnou zdravou ovocnou misku ke snídani, kterou si Vaše děti zamilují, podívejte se v Amagramu na recept na misku pestrobarevného smoothie , nebo si recept stáhněte zde ve formátu PDF / ePub.

© Andreas Zitt

Zábavný nápad na snídani, který rozzáří den Vaší ratolesti, nabízí recept na zábavné toasty , který najdete v Amagramu, nebo si ho stáhněte zde ve formátu PDF / ePub.

Maskuje další doplňky stravy

Kromě vyvážené stravy můžete podpořit imunitní systém svých dětí pomocí doplňků stravy určených pro mladý organismus. Nutrilite™ Kids Balíček na podporu imunity* Plus byl vyvinut ve spolupráci s rodiči a schválen dětmi. Děti si mohou chutný prášek nasypat přímo na jazyk, nebo ho rodiče mohou propašovat do studených či horkých nápojů.

Zapojte je do vaření

Pokud je Vaše dítě vybíravé, zkuste ho zapojit do práce v kuchyni. Je dost pravděpodobné, že sní něco, co Vám samo pomohlo připravit. Úkol, který mu dáte, by měl být samozřejmě přiměřený jeho věku. Pro batole může být vaření skvělým smyslovým zážitkem, takže ho nechte, ať při vaření nasává vůně a ochutnává. Skvělým způsobem, jak do přípravy jídla zapojit děti v předškolním věku, je svěřit jim mytí ovoce a zeleniny nebo míchání surovin.

Seznamte je s různými zdravými alternativami

Přiznejme si, že zásadní vliv na celkové zdraví Vašeho dítěte může mít vyvážená strava. Pokud dětem poskytnete široký výběr zdravých jídel nebo svačin, snáze si najdou něco, co jim zachutná. To Vám usnadní přípravu jejich budoucích jídel. Díky tomu bude také jejich prožitek ze stravování mnohem zábavnější!

Budeme rádi, když naše recepty vyzkoušíte. Podělte se o ně s námi na sociálních sítích pomocí hashtagů: #NutriKids, #HappiestFarmOnEarth


1 – Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím