Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Jak využít ráno na maximum

Výživa a životní styl

Ráno je první příležitostí, jak udat tón zbytku dne. Poradíme Vám, jak na to…

To, jak začínáte svůj den, ovlivňuje Vaši produktivitu. Většina významných podnikatelů a vůdčích osobností historie uvádí, že k úspěchu jim významně dopomohly jejich ranní návyky. Vytvoření správného ranního návyku může přispět k Vašemu celkovému štěstí, protože přináší fyzické i psychické výhody.

Když se probudíte s pocitem, že máte svůj den pod kontrolou, je snazší zvládnout všechny problémy, které Vás mohou potkat. Když jste schopni vypořádat se s tím, co Vám život postaví do cesty, máte automaticky více času soustředit se na své sny, cíle a život obecně.

Zde je návod na to, jak využít ráno na maximum

Dopřejte si dostatek času

Dobrý ranní návyk začíná už předchozí večer. Naplánujte si čas, který budete předchozí večer potřebovat na přípravu, abyste měli jistotu, že bude Váš vstup do nového dne hladší. Ujistěte se, že máte dostatek času na to, abyste vše zvládli požadovaným tempem. Není nic horšího než odcházet z domu se špatnou náladou, protože jste se museli vypravit ve spěchu.

Sebepotvrzení

Sebepotvrzování spočívá v tom, že negativní myšlenky o sobě samém měníte v pozitivní. Ukazuje se, že to přináší velmi dobré výsledky. Když si ráno uděláte pár minut a řeknete si něco pozitivního, pomůže Vám to překonat sebesabotáž, minimalizovat úzkost a stres a přispět k pozitivnějšímu mentálnímu naladění po celý den.

© Getty Images

Protahování

Není nic lepšího než se ráno pořádně protáhnout. Proč tedy neudělat další krok a nezařadit mezi ranní návyky protahování? Pokud nejste příliš aktivní, může být pro Vás návštěva posilovny příliš velkým závazkem. To je v pořádku. Začněte jednoduchým desetiminutovým protahovacím cvičením. Uvidíte, že se budete po celý zbytek dne cítit lépe.

Vyhraďte si čas pro sebe

Rána bývají rušná a chaotická. Ale nemusí tomu tak být. Snažte se vstávat dříve než Vaši spolubydlící nebo ostatní členové rodiny, abyste se postarali o věci, které obvykle nestihnete, když jste zaneprázdněni balením krabiček na oběd nebo přípravou snídaně. Několik minut času pro sebe Vám rozhodně zlepší náladu i celé ráno.

Dejte si zdravou snídani

Jak se říká, jste to, co jíte. Správná volba snídaně Vám zajistí lepší výběr potravin po zbytek dne. Možná se Vám zdá, že máte tak naspěch, že si ani nestíháte připravit snídani. Mnoho lidí se domnívá, že příprava zdravé snídaně vyžaduje spoustu času, úsilí a dovedností. Naštěstí to není pravda. Připravit tento snadný recept na misku se směsí ořechů je hračka. Recept obsahuje Nutrilite TM Balance Within Nutrilite TM Fiber Powder Vlákninu v prášku .

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Zde je tedy návod na to, jak využít ráno na maximum!

Miska se směsí ořechů

© Andreas Zitt

Hledáte recept na rychlou a výživnou snídani? Pak už dál nehledejte, máme pro Vás tuto lahodnou misku se směsí ořechů. Je to chutný doplněk k brunchi s přáteli nebo skvělý způsob, jak začít svůj den.

Recept si můžete stáhnout zde ve formátu PDF nebo ePub

Nejste si zcela jisti, co to znamená? Zde je několik pozoruhodných údajů:

  1. Každá porce Nutrilite Balance Within obsahuje šest miliard bakterií produkujících kyselinu mléčnou.

  2. Nutrilite Balance Within obsahuje dva kmeny vědecky dobře zdokumentovaných bakterií produkujících kyselinu mléčnou – Lactobacillus acidophilus (NCFM) a Bifidobacterium lactis (HN019).

  3. Bakterie produkující kyselinu mléčnou vykazují velmi dobrou toleranci vůči kyselinám, což znamená, že naprostá většina se jich do střeva dostane v živém stavu a je připravena pustit se do práce.

  4. Nutrilite Fiber Powder Vláknina v prášku obsahuje speciální kombinaci tří rozpustných vláknin z přírodních rostlinných zdrojů.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím