Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Zábavné aktivity pro děti, když je venku zima

Výživa a životní styl

Podívejte se na všechny zábavné věci, které můžete se svými ratolestmi podniknout v tomto ročním období venku!

Výpravy za poznáním světa pod širým nebem jsou důležité pro rozvoj každého dítěte a chladné počasí by mu v tom nemělo bránit. S pomocí Nutrilite TM Balíčků na podporu imunity Plus mohou Vaše děti z chladného období vytěžit maximum.

Je důležité, aby děti jedly vyváženou stravu, dostávaly všechny potřebné živiny, chodily ven a byly aktivní, i když teploty klesají. Studie ukazují, že v chladných měsících tráví děti venku méně času. Hra venku přináší dětem mnoho výhod: dostanou se na čerstvý vzduch, spalují energii a fyzicky se rozvíjejí.

A teď hurá na průzkumnou výpravu!

Zde je několik zábavných způsobů, jak zabavit a inspirovat děti, když se venku ochladí.

1. Vyrobte si vlastní ledové koule

© Stocksy

Do vody, kterou poté naplníte nafukovací balónky, přidejte několik kapek potravinářského barviva. Balónky nechte zmrznout buď venku, nebo v mrazáku. Po zmrznutí balónky propíchněte a uvidíte krásné ledové koule, které jste si vyrobili. Vezměte je ven a hrajte si!

2. Přírodní konfety

© Getty Images

Vyjděte si ven a nasbírejte listy různých velikostí a odstínů. Vezměte děrovačku a jednoduše z nich vyrazte kolečka nebo různé tvary. Konfety uložte do malých sáčků nebo košíků, abyste je mohli snadno skladovat, a rozhazujte je, kdykoli budete chtít něco oslavit. Zábavný tip – pokud se oslava koná venku, nebudete je ani muset uklízet.

3. Venkovní piknik

© Stocksy

Dalším skvělým způsobem, jak zabavit děti, když je zima, je založit novou rodinnou tradici. Svolejte všechny na venkovní piknik a požádejte děti, aby Vám pomohly připravit jednoduchou svačinku. Na tuto akci budou Vaše děti navždy vzpomínat a stane se pro ně tradicí, na kterou se budou pokaždé těšit.

4. Večerní procházka po okolí

© iStockphoto

Vezměte děti na večerní procházku, aby si prohlédly krásnou sváteční výzdobu, která se v tomto ročním období objevuje na domech, a poznaly tak své okolí v novém světle. Abyste si procházku ještě více zpříjemnili, přibalte si na cestu láhev horké čokolády.

5. Hledání pokladů

Hledání pokladů je pro děti bez ohledu na roční období vždy vzrušující a napínavé. Vydejte se do nejbližšího lesa nebo parku a vyzvěte děti, aby hledaly věci, které se vyskytují venku, když je zima. Vybírejte takové předměty, jako je listí, žaludy, stopy zvířat a zamrzlé kaluže.

© iStockphoto

Podělte se o své oblíbené tipy pro chladné počasí na Facebooku pod hashtagem #HappiestFarmOnEarth.

Nutrilite TM Balíček na podporu imunity Plus představuje víceúčelový výrobek 4-v-1 s obsahem vitaminu D, vitaminu C, zinku a bakterií produkujících kyselinu mléčnou. Dodává se ve formě rychle rozpustného prášku, který chutná dětem, a je balen v sáčcích, které jsou zase praktické pro rodiče na cestách.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím