Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Vašemu imunitnímu systému by mohlo pomoci venkovní sportování

Výživa a životní styl

Okuste ještě větší zážitek z nápoje XS™ Power Drink+, jehož složení dokáže posilovat imunitu

Překopejte svůj denní rozvrh a vypravte se na čerstvý vzduch. Pokud jste byli poslední dobou hodně doma, když se vydáte ven, získáte svěží, nový úhel pohledu, ať už poběžíte po cestě s malebným výhledem, nebo budete objevovat novou stěnu na bouldering.

Venkovní sporty nabízejí více než vítaný únik z domu. Studie ukazují, že pohyb venku a pravidelná fyzická aktivita mohou pomoci udržet Váš imunitní systém v dobrém stavu. A s drobným přispěním nového skvěle chutnajícího nápoje XS Power Drink+ můžete svou celkovou výkonnost ještě zvýšit.

Rozmanitost je kořením života

Život by měl být jedním velkým dobrodružstvím a nabízí nespočet aktivit, které Vám mohou zvednout hladinu adrenalinu. Není nad radost, které se Vás zmocní, když se vyšplháte na rozeklanou horu a shlédnete na krásu přírody, jež Vás obklopuje. Anebo je tu vzrušení, které nabízí lezení po 20metrovém strmém svahu, jež Vás donutí vydat ze sebe maximum jako nikdy předtím.

Pro milovníky silných zážitků, jako jste Vy, zkrátka nabízí celý svět spoustu příležitostí. Pokud se ptáte, proč ve Vás sporty, jako je například jízda na kajaku nebo horském kole, vyvolávají dobrou náladu, pak je třeba hledat vysvětlení ve vyplavení endorfinů. Sporty mohou v organismu vyvolat produkci hormonu serotoninu, který stabilizuje pocity pohody a štěstí.

© iStockphoto

Udržení přirozené obranyschopnosti organismu

Pobyt venku má ještě další výhody pro naši tělesnou a duševní pohodu. Sluneční svit pomáhá organismu vytvářet vitamin D, tzv. sluneční vitamin, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Studie ukazují, že nízká hladina vitaminu D může zvýšit náchylnost k respiračním infekcím.

Podle německého Spolkového úřadu pro hodnocení rizik „je vědecky nepopiratelně prokázáno, že dostatečná zásoba vitaminu D přispívá k normální funkci imunitního systému.“ Mnohé další studie odhalují, že dýchání fytoncidů – vzduchem přenášených chemických látek produkovaných rostlinami – zvyšuje počet bílých krvinek . Bílé krvinky nám pomáhají bojovat proti infekcím.

Nový XS Power Drink+ Vás pomůže udržet v pohybu

V případě aktivního životního stylu samozřejmě pomáhá, když máme nějakou energii, která pohání náš organismus a imunitnímu systému zajišťuje dodatečnou podporu. XS Power Drink+ je prvním nápojem z řady XS, který nabízí přidaný bonus v podobě pravidelné podpory imunity.*

XS Power Drink+ obsahuje kofein a vitaminy B3, B5, B6 a B12 stejně jako všechny standardní nápoje XS Power Drink. Tyto složky pomáhají bojovat proti únavě, což z něj činí ideální nápoj před tréninkem i po něm.

Přejděte na XS Power Drink+ a získejte navíc vitamin C a zinek přispívající k normální funkci imunitního systému. Tento nízkokalorický nápoj bez cukru je přirozeně ochucený zázvorem a marakujou. S každým báječně chutnajícím douškem posilujete obranyschopnost svého organismu.

Energie plus imunita: okuste ještě větší zážitek z power drinku, jehož složení dokáže posilovat imunitu i při hektickém životním stylu!

*Vitamin C a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému.

Související obsah

Pět venkovních aktivit, které Vám pomohou zůstat aktivní

Výživa a životní styl

více

Sedm způsobů, jak dodržovat cvičební plán

Aktivní životní styl

více
© iStockphoto

Získejte s přicházejícím jarem kontrolu nad svou hmotností!

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím