Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Vneste do své ranní rutiny rovnováhu

Výživa a životní styl

Vykročte do nového dne správnou nohou se zdravým ranním režimem a výrobky Nutrilite™ Balance Within™

Ráno udává tón celému Vašemu dni. Pravidelný režim Vám dodá energii a pocit uspokojení. Níže uvádíme několik jednoduchých kroků, které můžete vyzkoušet, abyste každé ráno vykročili tou správnou nohou!

Malé kroky, velké odměny

Zdravá ranní rutina nevyžaduje žádné drastické kroky. Drobné rutinní úkony a činnosti mají velký vliv na to, abyste se cítili svěží a plní energie a prožili skvělý den.


Vstávejte ve stejnou dobu

Cirkadiánní rytmus je přirozený 24hodinový cyklus těla, který Vám pomáhá v noci spát a přes den bdít. Narušení tohoto cyklu, například nepravidelné usínání a probouzení, má za následek špatný spánek a únavu a stres během dne1.

Dodržujte svůj cirkadiánní rytmus, a zajistěte si tak dobrý spánek a produktivní dny tím, že budete vstávat každý den přibližně ve stejnou dobu (i o víkendech).

© Shutterstock

Nejlepších výsledků dosáhnete, když se ráno protáhnete na podlaze v ložnici. Tvrdý povrch zajistí větší stabilitu. Jako oporu zad můžete použít stěnu nebo postel.


Protahování

Po probuzení si alespoň pět minut protahujte ruce a nohy. Zvedněte ruce nad hlavu a vytáhněte se na špičkách nohou. Tím se Vám rozproudí krev. Protahování také napomáhá zachování pružnosti svalů, která zvyšuje sílu a zvětšuje rozsah pohybu v kloubech.


Pijte vodu s citronem

Než se Vám uvaří voda na kávu, připravte si sklenici teplé vody s citronem. Je to velmi zdravý způsob, jak začít nový den. Voda Vás hydratuje, zatímco kyseliny obsažené v citronu napomáhají trávení a dodávají vitamin C a antioxidanty2.

© iStockphoto

Zdravě se nasnídejte

Asi jste už slyšeli, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, že? A je to pravda! Snídaně ukončuje období nočního půstu a doplňuje hladinu energie. Zdravá snídaně Vám dodá energii, zvedne náladu a připraví Vás na celý den, který je před Vámi.

Přidejte si ke snídani Nutrilite™ Balance Within™, a získáte tak další dávku živin. Tento výrobek obsahuje dva vitaminy skupiny B, které posilují imunitní systém a snižují míru únavy a vyčerpání*. Obsahuje také šest miliard bakterií mléčného kvašení z dvou vědecky dobře zdokumentovaných kmenů. Prášek se rychle rozpouští a můžete si ho nasypat přímo na jazyk, nebo ho ve sklenici smíchat s pomerančovým džusem. Můžete ho také přidat k jednomu z následujících receptů na snídani.


Smoothie

Sytá a výživná smoothie jsou skvělým startem do nového dne. Kombinací netučného řeckého jogurtu se směsí čerstvého a mraženého ovoce vznikne ovocný elixír bohatý na vitamin C. Nebo smíchejte pomeranče se zázvorem a čerstvou kurkumou a připravte si nápoj pro posílení imunity , který je plný důležitých vitaminů a minerálních látek.

Podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete další lahodná smoothie a pomazánky , které lze kombinovat s doplňky stravy Nutrilite™.


Ovesné vločky

Ovesné vločky představují rychle a snadno připravitelnou snídani, která Vás zasytí až do oběda. Smícháním ovesných vloček s hnědým cukrem a Nutrilite™ Balance Within™ vytvoříte lahodný pokrm, který má příjemnou chuť a zároveň Vám dodá dostatek živin pro začátek dne. Směs doplňte bobulovitými plody nebo dušenými jablky.


1 National Institute of General Medical Sciences –

Circadian Rhythms


2 Cleveland Clinic –


7 Reasons to Start Your Day with Lemon Water* Tento výrobek obsahuje vitaminy B6 a B9, které přispívají k normální funkci imunitního systému a snižují míru únavy a vyčerpání.

Související obsah

Pět způsobů, jak posílit imunitní systém

Aktivní životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím