Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pět venkovních aktivit na utužení zdraví

Výživa a životní styl

Jste připraveni vyjít si ven a začít se hýbat? Právě k tomu Vám pomůže Nutrilite™ Balíček Jen tak dál!

Nutrilite™ Balíček Jen tak dál obsahuje doplňky stravy, které Vám dodají energii a důležité živiny, které potřebujete k aktivnímu životu a následné regeneraci. Podporuje růst svalové hmoty, dodává energii a posiluje imunitní systém, a je tak ideálním doplňkem pro jakoukoli rekreační aktivitu.

Takže na co ještě čekáte? Vyjděte si ven a pusťte se do toho!

Výhody pobytu na čerstvém vzduchu

Mnoho studií ukazuje, jak je aktivní pobyt na čerstvém vzduchu prospěšný. Ve skutečnosti má tolik předností, že lékaři nyní jako lék předepisují „přírodu1“. Dávka přírody, která pomáhá léčit stres, vysoký krevní tlak, nespavost a další neduhy.

Pobyt venku je prospěšný z mnoha důvodů: sluneční vitamin D posiluje imunitní systém, čerstvý vzduch navozuje pocit klidu a pobyt mimo blízkost počítačů a technologií obnovuje soustředěnost. Když k tomu přidáte pohyb, máte dokonale zdravou aktivitu.

Pět venkovních aktivit


1. Běh

Obujte si pohodlné běžecké boty a vyrazte ven! Jedná se o jednu z nejlepších outdoorových aktivit, protože ji lze snadno přizpůsobit prostředí a úrovni kondice. Běhejte po chodnících, po naučné stezce nebo po pláži. Mějte na paměti, že měkký povrch, jako je například polní cesta, je pro Vaše záda nejlepší, protože jim nepůsobí velké otřesy.

Tip: Přidejte si k běhu výstup do schodů, abyste cvičení ještě zintenzivnili.


2. HIIT

Najděte si prázdné basketbalové hřiště nebo dětské hřiště a udělejte si z něj vlastní HIIT zónu. Při vysoce intenzivním intervalovém tréninku (HIIT) spálíte v krátkém čase velké množství kalorií. Tento trénink se skládá z rychlých, střídavých sérií vysoce intenzivních silových a kardio cvičení. Jednotlivé série se opakují dvakrát nebo třikrát.

Příklad HIIT tréninku (mezi jednotlivými cviky si dopřejte 15 sekund odpočinku):

  1. Začněte střídavými výpady (45 sekund)

  2. Vysoká kolena (1 minuta)

  3. Angličáky (45 sekund)

  4. Cyklistické sklapovačky (1 minuta)

  5. Superman (45 sekund)

  6. Horolezec (1 minuta)

  7. Zakončete oslími kopy ve stoje (45 sekund)

Celou sérii opakujte třikrát.


3. Paddleboard

Pokud žijete u jezera nebo se dostanete k moři, skvělým cvičením pro celé tělo je jízda na paddleboardu (známém také jako SUP, tj. stand-up paddleboard). K tomu, abyste se udrželi ve vzpřímené a stabilní poloze, používejte core (střed těla). Při pohybu vpřed si dobře procvičíte i paže a ramena.

Tip: Pokud máte problém udržet rovnováhu, upravte cvičení tak, že si sednete. Po několika cvičeních se můžete postupně propracovat ke kleku a poté ke stoji.


4. Jízda na kole

Stejně jako běh je i jízda na kole skvělou venkovní aktivitou, kterou lze přizpůsobit prostředí a úrovni kondice. S kolem můžete vyrazit na stezku, do lesa nebo na pláž! Tento typ cvičení je vhodný zejména tehdy, pokud si chcete zvýšit tep, ale příliš se nenamáhat.


5. Pěší turistika

Vydejte se s rodinou, přítelem či přítelkyní nebo domácím mazlíčkem do přírody. Pěší turistika je skvělý způsob, jak být aktivní a užívat si přírody. Můžete se vydat na klidnou, nenáročnou túru nebo zvolit členité stezky s prudkým stoupáním, které Vám dají zabrat.

Tip: Když se vydáte na túru, nezapomeňte si s sebou vzít dostatek vody. Pokud rádi chodíte sami, dejte někomu vědět, kam jdete a v kolik hodin se vrátíte.

Nezapomeňte si přibrat Nutrilite™ Balíček Jen tak dál!

Když si jdete zacvičit ven, nezapomeňte si s sebou vzít vodu, opalovací krém a Nutrilite™ Balíček Jen tak dál. Doplňky stravy obsažené v tomto balíčku Vám dodají energii, která Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů v oblasti fitness. Posilují imunitní systém, urychlují růst svalové hmoty a snižují únavu.

Vysoce kvalitní výrobky v  Nutrilite TM Balíčku Jen tak dál, díky nimž budete dlouho aktivní:

  1. Nutrilite™ Vitamin C Plus: Tento doplněk stravy obsahuje vitamin C, přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

  2. XS™ Pre-Workout Drink příchuť citronu a limetky – Tento nápoj díky kombinaci tří zdrojů energie aktivuje Vaše energetické úrovně pro okamžité zapojení do jakékoli aktivity.2

  3. XS™ Proteinová tyčinka – příchuť čokolády: speciální směs bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Ve formě rychle a pomaleji stravitelných proteinů poskytuje Vašim svalům stabilní přísun energie, napomáhá regeneraci a posiluje imunitu.

Vyzkoušejte Nutrilite™ Balíček Jen tak dál ještě dnes a podpořte svůj aktivní životní styl tak, jak si to zaslouží!


1 Forbes, „Proč je chození ven dobré pro Vaše zdraví, a to zejména nyní“
2 Riboflavin (B2), kyselina pantothenová (B5) a kyselina listová (B9) přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím