Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Vaše tělo je Vaším domovem

Výživa a životní styl

Ať už v životě směřujete kamkoli, to, co Vám pomůže se tam dostat, je Vaše tělo. Pečujte o něj tedy nejlépe, jak dokážete!

Ať už jste energický mladý profesionál, budoucí maminka, zaneprázdněný rodič nebo někdo, kdo již našel v životě své místo a je připraven udělat si více času pro sebe, předpokladem kteréhokoli z těchto prožitků je zdravé tělo. Proto je tak důležité o něj pečovat. Kromě toho je to, jak se říká, Váš chrám.

S tím, jak se v průběhu života mění Vaše cíle, závazky a odpovědnosti, měl by se měnit i způsob, jakým o své tělo pečujete. Zdravý životní styl s pravidelným cvičením, vyváženou stravou a dostatkem „času pro sebe“ dělá zázraky. Složitější je postarat se o to, abyste to všechno zvládli. Personalizované balíčky Nutrilite™ jsou naštěstí navrženy tak, aby pokrývaly nezbytné nutriční požadavky pro následující životní etapy a životní styly:

Balíček Pro nejlepší věk

Jste neustále v zápřahu! Vzhledem k nabitému pracovnímu programu, zálibám a rodinným povinnostem máte často pocit, že pendlujete mezi třemi zaměstnáními na plný úvazek. Proto, abyste udrželi krok s rušným životním stylem – a potenciálně i vnoučaty – potřebuje Vaše tělo zdravé palivo a důležité kvalitní živiny, které Vám pomohou cítit se co nejlépe! Díky balíčku Pro nejlepší věk bude každý Váš den tím nejlepším. Podívejme se blíže na fantastické výrobky Nutrilite obsažené v tomto balíčku:

© iStockphoto
  1. Nutrilite™ Omega-3 Complex obsahuje vysoce kvalitní omega-3 mastné kyseliny, které přispívají k normální činnosti srdce.1

  2. Nutrilite™ All Plant Protein obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin, které si organismus neumí vytvořit a musíme mu je dodávat.

  3. Nutrilite™ Coenzyme Q10 pomáhá přeměňovat stravu v životadárnou energii, kterou organismus potřebuje, a to zásluhou své klíčové složky: koenzymu Q10.

Balíček Jen tak dál

Prospíváte, jste aktivní a udržujete se fit! Milujete fyzickou aktivitu a vždycky si přejete podat co nejlepší výkon. Právě to Vám umožní nový balíček Jen tak dál. Tento balíček doplňků stravy Vám pomůže aktivovat energetické hladiny pro tyto další aktivity, urychlí Vaši regeneraci a zároveň poskytne potřebnou imunitní podporu. Pokud tedy hledáte něco, co Vám pomůže dosáhnout cílů v oblasti fyzické zdatnosti, vyberte si doplňky stravy, které odvádějí stejně usilovnou práci jako Vy! Balíček Jen tak dál je složen z následujících doplňků stravy, které obsahují přesně ty přísady, které potřebujete:

© Shutterstock
  1. Nutrilite™ Vitamin C Plus obsahuje vitamin C, který přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

  2. XS™ Pre-Workout Drink – příchuť citronu a limetky díky kombinaci tří zdrojů energie aktivuje Vaše energetické úrovně pro okamžité zapojení do jakékoli aktivity.2

  3. XS™ Proteinová tyčinka – příchuť čokolády obsahuje speciální směs bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Ve formě rychle a pomaleji stravitelných proteinů poskytuje Vašim svalům stabilní přísun energie, napomáhá regeneraci a posiluje imunitu.

Balíček Výživa pro krásu

Když tvrdě pracujete více než 40 hodin týdně, když se do svého programu snažíte vmáčknout cvičení, když se chcete setkávat s přáteli a jíst vyváženou stravu, může být docela náročné postarat se o to, abyste se každý den cítili dobře a vypadali skvěle. A ještě ke všemu se snažíte najít si čas na péči o pleť. Živiny, které Vaše pokožka potřebuje k tomu, aby každý den vypadala odpočatě a zářivě a zároveň Vám dodávala skvělý pocit, si naštěstí můžete zajistit pomocí balíčku Výživa pro krásu. Jsou v něm obsaženy následující oblíbené výrobky:

© Shutterstock
  1. Nutrilite™ Vitamin C Plus obsahuje vitamin C, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže. Byl navržen tak, aby umožňoval pomalé uvolňování vitaminu C do organismu, a maximalizoval tak jeho vstřebávání.

  2. Truvivity by Nutrilite™ Beauty Powder Drink obsahuje patentovaný Nutrilite™ PhytoCeramid Complex, vitamin C a zinek. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže a zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

  3. Truvivity by Nutrilite™ Beauty Supplement kombinuje klíčové živiny (vitamin A, vitamin C a zinek), patentovaný Nutrilite™ PhytoCeramid™ Complex (speciální přípravek obsahující pšeničné ceramidy) a PhytoInfuse™ Complex (směs výtažků z kustovnice čínské, šípků a hroznových semínek), které podporují regenerační spánek a napomáhají revitalizaci pokožky.

1 Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.
2 Riboflavin (B2), kyselina pantothenová (B5) a kyselina listová (B9) přispívají ke zmírnění míry únavy a vyčerpání.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím