Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Lahodné smoothie na posilněnou

Výživa a životní styl

Hledáte kreativní způsob, jak si zlepšit imunitu a zpestřit jídelníček? Už nemusíte – naše lahodná smoothie, která se snadno připravují, jsou přesně to, co hledáte.

Když přemýšlíte o tom, jak se postarat o svůj imunitní systém, asi Vás bezprostředně napadne vitamin C – a hned poté pomeranče. Přestože vitamin C opravdu pomáhá zachovávat dobrou imunitu, možná Vás bude zajímat, že existuje spousta jiného ovoce a zeleniny – plného nepřeberného množství úžasných živin – na posílení imunity. Pojďme se blíže podívat na některé z nich a zjistit, jak byste je mohli začlenit do svého jídelníčku v podobě jednoduchých, chutných smoothie!

Pět potravin zvyšujících imunitu

Seznam čerstvých potravin posilujících imunitu je dlouhý. Máte z čeho vybírat. Abychom to zjednodušili, uvádíme zde pět, které se výborně hodí do zdravých pokrmů a smoothie na posílení imunity.

1. Citrusy – Pomeranče nejsou jedinými citrusy plnými vitaminu C. Tento supervitamin obsahují téměř všechny citrusové plody. Chcete-li přidat vitamin C do svého jídelníčku a do svých smoothie, máte na vybranou pestrou škálu citrusových plodů: od červených pomerančů, grapefruitů a citronů až po mandarinky a klementinky.

2. Zázvor – Tento štiplavě pikantní oddenek dodá výraznou chuť jakémukoli pokrmu – ať je to kari, polévka, citronový čaj nebo čerstvé smoothie. A co je nejlepší, tato úžasná složka působí protizánětlivě, takže Vám může pomoci při zánětu a bolesti v krku.

3. Řecký jogurt – Řecký jogurt se od běžného jogurtu liší tím, že má více bílkovin a je plný probiotik. Probiotika obsahují kyselinu mléčnou a bakterie, které jsou přirozenou součástí naší střevní mikroflóry a hrají důležitou úlohu při stimulaci imunitního systému. Určitě si však kupte obyčejný řecký jogurt, nikoli jeho ochucenou variantu plnou cukru. Osladit si jej můžete svým oblíbeným ovocem a trochou medu.

4. Špenát – Špenát má nejen vysoký obsah vitaminu C, ale je také plný antioxidantů a betakarotenu. Váš organismus dokáže betakaroten přeměnit na vitamin A, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Špenát je lepší konzumovat čerstvý než vařený, aby se zabránilo ztrátě živin. Udělejte si z něj chutný salát, nebo čerstvé zelené smoothie .

5. Kurkuma – Toto úžasné zlaté koření je další složkou s výraznou chutí a barvou. Kurkuma je rostlina s velice dlouhou, téměř 4 000letou historií využití v medicíně!* Vysoká koncentrace kurkuminu – který kurkumě propůjčuje její charakteristickou barvu – pomáhá svými protizánětlivými vlastnostmi posilovat imunitní systém.

Jak to všechno do sebe dostat? Snadno. Ve formě smoothie!

Nejste nadšeni představou, jak si řecký jogurt poprášíte kurkumou a budete k němu přikusovat špenát? Není divu. Existují mnohem chutnější způsoby, jak obohatit stravu o prospěšné přísady posilující imunitu. Můžete je například hodit do mixéru a vypít je na jeden zátah! Chcete-li vykročit správným směrem, vyzkoušejte naše recepty na smoothie Posilovač imunity a smoothie misku Ovocný elixír. Najdete je v naší databázi iCook receptů spolu s mnoha dalšími recepty na smoothie i další pokrmy, které budete moci vyzkoušet.

Posilovač imunity

Hojnost vitaminů a minerálních látek obsažených v tomto lahodném nápoji na posílení imunity Vaše tělo posílí, a lépe ho tak vybaví na boj s nemocemi, takže se budete cítit svěžejší. Pro změnu nahraďte klasické pomeranče červenými.

Zjistěte, jak připravit Posilovač imunity na internetové stránce Amagram online a nebo si tento recept stáhněte jako PDF / ePub zde.

© Andreas Zitt

Ovocný elixír

Toto barevné smoothie, plné přírodních složek bohatých na vitamin C, draslík, bílkoviny, vlákninu aj., dodá Vašemu tělu palivo s menším množstvím tuku a větším množstvím prospěšných látek! Zkuste do něj přidat kiwi a křupavé müsli, a připravte tak vydatnou snídani.

Zjistěte, jak připravit Ovocný elixír na internetové stránce Amagram online a nebo si tento recept stáhněte jako PDF / ePub zde.

© Andreas Zitt

Pomoc od Nutrilite™

Jste-li každodenně ve stresu z toho, že jste neustále v jednom kole, může pro Vás být obtížné dodržovat zdravou a vyváženou stravu. Dovolte značce Nutrilite™, aby Vám pomohla posílit imunitní systém následujícími skvělými výrobky. Denní dávka doplňku stravy Nutrilite™ Vitamin C Plus Vám dodá stabilní dávku vitaminu C, která vystačí na více než osm hodin; doplňku stravy Nutrilite™ Vitamin D Váš život prozáří slunečním svitem a zároveň přispívá k udržení normální činnosti svalů, normálního stavu kostí a zubů a k normální funkci imunitního systému a doplňku stravy Nutrilite™ Garlic může přispívat k normální činnosti srdce, k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a k normální funkci imunitního systému.

*Národní centrum pro biotechnologické informace: Kurkuma, zlaté koření

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím