Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Pam Whinery, Brian Guido

Pět věcí, které jste o farmách Nutrilite™ nevěděli

Výživa a životní styl

Možná víte, že farmy NutriliteTM dodávají suroviny pro doplňky stravy NutriliteTM. Ale co kdybychom Vám řekli, že existují věci, které nevíte, ale které byste zcela určitě vědět měli? Máte štěstí, hodláme se o ně s Vámi podělit.

Filozofii „trvalé udržitelnosti“ přijali lidé v NutriliteTM za svou a začali ji uplatňovat v praxi již dlouho předtím, než se z ní stal megatrend. V podstatě všechny rostlinné složky používané ve výrobcích NutriliteTM se od samého začátku pěstují udržitelnými zemědělskými postupy. Pojďme tedy z perspektivy pěti zábavných faktů o udržitelnosti na farmách Nutrilite nahlédnout poněkud blíže do fascinujícího světa této značky.

1. Značka Nutrilite je jediná svého druhu

Nutrilite je jedinou celosvětovou značkou vitaminů a doplňků stravy, která rostliny používané k jejich výrobě pěstuje, sklízí a zpracovává na vlastních certifikovaných organických farmách.* Všechny farmy Nutrilite jsou jako organické certifikovány v souladu s právními předpisy USA. Čtyři farmy vlastněné značkou Nutrilite™ se nacházejí v Severní a Jižní Americe (v USA, Mexiku a Brazílii).

Tyto farmy se rozkládají na zemědělské půdě o celkové výměře více než 2 000 hektarů! Kromě toho se na nich uplatňují udržitelné postupy pěstování široké škály rostlin – od borůvky, šalvěje, špenátu, pampelišky, třapatkovky a meduňky až po více než 127 000 třešní acerola. Chcete slyšet další zajímavost? Třešně acerola se sklízejí před dozráním, ještě když jsou zelené. Proč? Protože právě v tomto okamžiku mají nejvyšší obsah vitaminu C, a jsou tak ideální surovinou pro řadu výrobků Nutrilite™!

© Pam Whinery, Brian Guido

2. I partnerské farmy uplatňují udržitelné zemědělské postupy

Značka Nutrilite™ pěstuje všechny rostliny obsažené ve svých výrobcích v prostředích, která umožňují nejlepší podmínky růstu. Proto se tyto rostliny pěstují na důvěryhodných a pečlivě vybraných partnerských farmách, které splňují požadavky certifikačního programu NutriCertTM. Komplexní certifikace NutriCertTM vyžaduje, aby dodavatelské farmy přísně dodržovaly bezpečnostní předpisy Nutrilite™, zajišťovaly spravedlivé pracovní podmínky, zdržovaly se používání agresivních chemikálií nebo pesticidů, dodržovaly standardy udržitelného zemědělství a byly společensky odpovědné.

3. Rostliny chrání sokoli a berušky

Přemýšleli jste někdy o tom, co je potřeba k přirozené ochraně plodin? Na různých farmách Nutrilite™ pomáhají s ochranou plodin sokoli profesionálně vycvičení k plašení dotěrných ptačích škůdců, kteří tyto rostliny rádi konzumují. Před škodlivým hmyzem plodiny zase chrání nikoli pesticidy, ale berušky! Rozmanitá škála plodin Nutrilite™ láká početné populace berušek, jež požírají různé hmyzí škůdce, kteří by jinak plodiny zničili.

© Andrew Maguire

4. Plodinám na farmách NutriliteTM poskytují živiny žížaly

Na farmě Nutrilite™ El Petacal v Mexiku se specializovaný tým přímo na místě pečlivě stará o žížalí farmu. Proč? Je to nezbytná součást výživy plodin. Žížaly dokáží každý rok vyprodukovat více než 260 000 litrů tekutého biohnojiva, které přispívá k přirozenému hnojení polí.

5. Pět hektarů půdy, jen pro vědu

Farma Nutrilite™ El Petacal v Mexiku je se svými 643 hektary co do rozlohy opravdu impozantní. Stejně impozantní je i skutečnost, že pět hektarů půdy je vyčleněno výhradně pro účely vědy a výzkumu. Zahrnuje to mimo jiné zjišťování optimální doby sklizně k zachycení co možná nejvyšších hladin živin a také určování částí rostlin s nejvyšším obsahem živin. Týmu vědců Nutrilite™ to umožňuje dodávat i nadále účinné výrobky.

* Zdroj: http://www.Euromonitor.com/amway-claims

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím