Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Postarejte se lépe o svou váhu a celkovou pohodu

Výživa a životní styl

Zde je několik užitečných tipů na to, jak letos na jaře vyrazit ven, být aktivní a osvojit si návyky zdravého životního stylu!

Teď, když rozkvétají květiny, švitoří ptáci a vzduch je teplejší, jsme se už dozajista probrali ze zimního spánku. Jaro je fascinující období, kdy se příroda znovu probouzí k životu – dny jsou delší, což nám poskytuje více času na nové outdoorové aktivity a zdravé životní návyky. Při přípravě na léto nenajdete příhodnější čas k tomu, abyste se nechali inspirovat, vyrazili ven, byli aktivní a zhubli nebo alespoň nepřibírali – a to úplně sami!

Studie ukazují, že čas strávený venku je pro lidské zdraví nejen prospěšný, nýbrž skutečně nezbytný. Pobyt venku odbourává stres, pomáhá odstraňovat únavu, snižuje krevní tlak a umožňuje Vám lépe plnit tvůrčí úkoly – abychom jmenovali jen několik výhod.1 Pouhých 20 minut v parku Vám také dokáže navodit pocit štěstí a vede často k efektivnějšímu tréninku.2 Zde je několik užitečných tipů, které Vás povzbudí, abyste v sobě probudili jarního ducha a efektivněji regulovali svou váhu a dosáhli celkové pohody!

Tipy na to, jak vyrazit ven, být aktivní a cítit se skvěle

1. Cvičte jen tak mimochodem
Vždycky, když vyjdete z domu, ať už navštívit kamaráda nebo na nákupy, prodlužte si čas venku procházkou nebo jízdou na kole. Nejenže spálíte více kalorií, ale poskytne Vám to také čas, abyste se nechali opájet vůní květin! Pokud si musíte vzít auto, zaparkujte o kousek dál, abyste mohli jít část cesty pěšky. Aby to bylo ještě efektivnější, místo jízdy výtahem běžte po schodech, místo nákupního vozíku zvolte košík, abyste si zaposilovali, a během pracovního dne se snažte stát.

© Shutterstock

2. Osvojte si zdravé stravovací návyky
Stravování v pravidelných časech přispívá k rychlejšímu spalování kalorií a zároveň snižuje pokušení dát si nějakou svačinku z tučných nebo přeslazených potravin. Nevynechávejte tedy snídani a v každém případě dopřejte svému tělu spoustu ovoce a zeleniny. Jezte potraviny s vysokým obsahem vlákniny, které Vás zasytí na delší dobu, a každý den pijte hodně vody.

3. Buďte při cvičení vynalézaví
Abyste neztratili motivaci k neustálé aktivitě, musí Vás cvičení bavit. Jen tak se na něj budete těšit. Už víte, že vyrazit si ven je prospěšné, zkuste proto najít nové způsoby, jak cvičit venku. K procvičování celého těla využijte třeba vybavení parku: lavičku můžete využít k přeskokům, dipům a výpadům; najděte si silnou větev pro shyby s oporou; vystoupejte do svahu nebo na nedaleký kopec nebo do schodů; rozmístěte kameny nebo klacky do podoby klikaté trati a vytvořte si vlastní slalomovou dráhu; nebo použijte houpačku jako závěsný trenažér pro nejrůznější druhy kliků a přítahů.

4. Využijte výhod výživných náhrad jídla
Snížení příjmu kalorií při současném zajištění dostatku vitaminů a minerálních látek na Vaší cestě ke kontrole hmotnosti není snadný úkol. Ale může být – s pomocí výrobků bodykey by Nutrilite TM . Koktejly bodykeyTM jsou vynikající volbou mezi jídly a polévky a tyčinky bodykeyTM, které se dodávají v různých lahodných příchutích, jsou k dispozici během několika minut a dodají Vám živiny v podobě až 13 vitaminů a 11 minerálních látek. Používají-li se jako náhrada každodenních jídel při dietě s nízkým obsahem energie, přispívají ke snížení hmotnosti nebo k jejímu udržení po zhubnutí. Doplňte je o Appetite Controller od NutriliteTM a s kontrolou hmotnosti to budete mít ještě jednodušší, protože i při menší velikosti porcí budete mít pocit sytosti. Více informací o nabídce lahodných výrobků bodykeyTM se dozvíte v těchto videích.


1 Business Insider,

Reasons to spend more time outdoors


2 Time Magazine,

Spending just 20 minutes in a park makes you happier

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím