Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Stres a osamělost? Ne, děkuji!

Výživa a životní styl

Ano, žijeme ve zvláštním novém světě. Ale to neznamená, že si nemůžeme užívat zenového života. Zde je pět účinných způsobů, jak v novém roce ulevit stresu a podpořit své zdraví a celkovou pohodu!

Ve změněném světě mezi sebou udržujeme odstup a zvykáme si na novou normalitu. Nevýhodou samozřejmě je, že omezený kontakt s blízkými zvyšuje míru stresu a prohlubuje pocity izolovanosti. Nemluvě o tom, že rychlá a nepředvídatelná změna nám také znesnadňuje přizpůsobit život novým společenským normám.

Proto je začátek nového roku ideální příležitostí k osvěžení, obnově a přestavbě Vašeho prostředí. V podstatě neexistuje lepší čas na to začít se zdravými návyky a zavést zklidňující rutiny, které Vám pomohou lépe zvládat stres. Jste připraveni? Zde jsou naše nejlepší tipy na to, jak se zbavit stresu, které Vám pomohou začít rok 2021 se svěžím pocitem uspokojení a duševní čistoty.

Pět účinných způsobů, jak zvýšit míru spokojenosti

Chcete, aby se rok 2021 stal rokem, který Vám přinese dosud největší radost? Výborně! Klíčem je udržet si silný imunitní systém a vést zdravý životní styl, a to zahrnuje vše od cvičení, přes stravu, duševní sílu až po zvládání samoty. Pokud bychom měli účinné způsoby, jak omezit stres, zvládat osamělost a podporovat lepší duševní a tělesné zdraví, představit v podobě seznamu, vypadal by nějak takto:

© Getty Images
  1. Vyhledávejte zábavu – Ať už se jedná o učení cizího jazyka pomocí nějaké aplikace, absolvování kurzů virtuálního tance nebo studium něčeho nového, stanovte si zábavný a dosažitelný cíl, abyste se měli na co těšit. Dodá to Vašemu každodennímu životu větší smysl a poskytne Vám to uspokojení z toho, že si osvojíte nějakou novou dovednost. Vypracujte si plán, který Vás udrží na správné cestě, a pamatujte, že nejpodstatnější není cíl, ale cesta – nezapomeňte tedy oslavit každé malé vítězství.

  2. Změňte své myšlení – Je důležité přiznat si své pocity a pochopit je a pokusit se rozvíjet všímavost, sebeúctu a pozitivní myšlení. Můžete začít tím, že se nebudete srovnávat s ostatními a budete se k sobě chovat tak, jak byste se chovali ke svým blízkým. Můžete také použít aplikace pro relaxaci nebo rozvoj všímavosti nebo si poslechnout audioprůvodce k navození duševní pohody, které Vám pomohou oprostit mysl od negativních myšlenek.

  3. Posilujte své vztahy – Dbejte na to, abyste se svým přátelům a rodinným příslušníkům otevřeně svěřovali se svými pocity. Pravidelně komunikujte se svými blízkými prostřednictvím sociálních sítí nebo videochatu a nezapomeňte se zeptat, jak se jim daří, abyste rozproudili smysluplný dialog.

  4. Dodržujte pravidelný režim – Nic nevyvolává pocity bezmocnosti tak jako nedostatek rutiny. Vstávejte v pravidelnou dobu, abyste dokázali lépe regulovat svou náladu a zregenerovali svůj organismus, často choďte ven a rozplánujte si den tím, že si stanovíte určité úkoly, které chcete splnit, a vyhradíte si také čas na odpočinek.

  5. Osvojte si zdravý životní styl – Vyváženou stravou a pravidelným cvičením můžete uvést do rovnováhy stresové hormony v mozku a posílit imunitu. Doplňte svůj jídelníček o řadu doplňků stravy od značky NutriliteTM – máte k dispozici spoustu možností !

Žijte zdravě s výrobky Nutrilite

Doplňky stravy značky Nutrilite byly vyvinuty proto, aby Vám pomohly zdravě se stravovat, protože vyplňují veškeré potenciální mezery ve výživě. Zde je několik našich oblíbených výrobků, které Vám mohou pomoci zajistit si zdravý životní styl!

  1. Pokud se Vám nedaří zařadit do stravy potraviny bohaté na vitamin C, jako jsou pomeranče a kvajáva, můžete svému imunitnímu systému poskytnout potřebnou podporu v podobě výrobku Nutrilite Vitamin C Plus.

  2. Žijete v oblasti, kde je málo slunečního svitu? V takovém případě si vychutnejte dávku slunečního vitaminu ! NutriliteTM Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, k zachování normálního stavu kostí a k normálnímu fungování svalů.

  3. Užívejte tablety Nutrilite Garlic a vyhnete se silné přírodní vůni česneku. Česnek přispívá k normální funkci imunitního systému, zvyšuje odolnost proti dočasnému stresu a pomáhá také udržovat zdravé srdce.

  4. Nutrilite Echinacea Plus podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá posílení obranyschopnosti organismu.

Související obsah

Pět způsobů, jak posílit imunitní systém

Aktivní životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím