Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
A batch of NUTRILITE supplements

Výroba doplňků stravy je důležitá

Výživa a životní styl

Seznamte se s manažerem vývoje kvality dodavatelů Samuelem Kilgorem. Spolu se svým týmem zajišťuje, aby Vaše oblíbené doplňky stravy Nutrilite měly vždy špičkovou kvalitu.

Když tak zvedáte sklenici vody, abyste zapili svou denní dávku doplňků stravy (multivitamin Nutrilite Double X, Vitamin C Plus nebo jakýkoli jiný doplněk, který používáte na podporu svého zdravého životního stylu), napadlo Vás vůbec někdy, jak se dostaly do té chrastící lahvičky plné živin? Pravděpodobně ne. Výroba doplňků stravy je stěží téma, které by Vám rozproudilo krev. Nejste-li ovšem Samuel Kilgore. Kromě své rodiny, golfu, lyžování, kempování, pěší turistiky a mnoha dalších venkovních aktivit má Sam hluboký zájem o kvalitu. Pravdou je, že na celém světě není pravděpodobně jiného člověka, který by měl větší zájem o to, co se děje s Vašimi doplňky stravy a vitaminy Nutrilite, než se dostanou až k Vám.

A batch of NUTRILITE supplements going through a supplement manufacturing setp

Sam je manažerem vývoje kvality dodavatelů pro značku Nutrilite, což znamená, že je zodpovědný za zajištění kvality každé tablety (a v ní obsažených vysoce kvalitních složek), která doputuje až k Vám. Jeho úkol je jednoduchý: zajistit, aby každá z nich byla v dokonalém stavu, a to neustále. A zatímco zajišťuje kvalitu v rámci kolosálního výrobního procesu (pro jednoho z předních světových výrobců doplňků stravy), přestože by se to mohlo zdát stresující, Sam svou práci miluje.

„Za vývojem a výrobou výrobků Nutrilite stojí obrovské množství vědeckých poznatků a technické práce. A naši VPA a zákazníci mají vysoká očekávání,“ dodává. „Tuhle práci v oboru kvality mám rád. Tady je to nejlepší místo, odkud máte přehled o celé šíři výrobního procesu a můžete ho ovlivňovat. V mnoha ohledech s mým týmem fungujeme jako rozhraní mezi výrobou, VPA a zákazníky, což je pro mě velikou motivací.“

Závod s přísnými výrobními standardy

Jako člověk, který se intenzivně zabývá kvalitou výrobků Nutrilite plných živin, ví Sam přesně, co to znamená řídit obrovský závod. „Myslím, že náš přístup ke kvalitě lze dobře popsat úslovím ‚důvěřuj, ale prověřuj‘,“ vysvětluje. „Naše silné a komplexní systémy kvality zajišťují, že kvalita je nedílnou součástí našich výrobků – od kvalifikace dodavatelů, surovin a složek až po řízení výrobních procesů a balení. Abychom zajistili, že materiály a procesy zůstanou stabilní, máme zavedeny efektivní programy pro monitorování a dohled.“

V číslech je to nějakých 500 000 kontrol kvality za rok, což odpovídá zhruba jedné za minutu. Pokud ve Vás tak velké množství testů a protokolů vzbuzuje podezření, tak si z toho nic nedělejte. Je to součást efektivního procesu zajišťování kvality a dodržování přísných standardů. Sam rovněž potvrzuje, že globální dodavatelské řetězce jsou složité. „Neustále tu existují rizika, vůči nimž musíme být ostražití,“ vysvětluje. „Usilovně se snažíme postarat o to, aby naši partneři z řad dodavatelů dokázali zajistit dohledatelnost a vysokou kvalitu.“ Tento proces jde poměrně do hloubky, protože každá dodávka surovin, každá složka a každá šarže výrobku může vykazovat malou odchylku, která může ve svém důsledku ovlivnit konečný výrobek. „Naše monitorovací a testovací programy jsou tedy navrženy tak, aby zajistily, že každá jednotlivá šarže splní očekávání našich VPA a zákazníků,“ uzavírá s úsměvem.

NUTRILITE Quality Engineering Manager, Sam Kilgore

Nad rámec běžné výroby doplňků stravy

„Na mé práci je nejlepší to, že jsem obklopen talentovanými a pracovitými profesionály, kteří se umí také bavit, a to mě každé ráno zvedá z postele!“ říká Sam se širokým úsměvem. Cení si členů svého týmu a je stejně pozorný ke kvalitě jejich práce jako ke kvalitě jejich výrobků. „V dnešní době se naše legrácky musely přesunout do virtuálních setkání po internetu, ale vždycky si najdeme způsob, jak si to užít,“ dodává. „Takovéto vyvažování práce a zábavy nám opravdu pomáhá soustředit se na naše poslání, tedy poskytování kvalitních výrobků.“

Sam v krátkosti vysvětluje klíčové povinnosti svého týmu: „V naší každodenní práci se zaměřujeme na zajišťování kvality nových výrobků Nutrilite, na navazování partnerství s dodavateli, abychom od nich odebírali vysoce kvalitní suroviny, a na řízení kvalitativních složek různých našich programů.“ A i když tento seznam proudí Samovi z úst s výjimečnou lehkostí a nenuceností, je každý z těchto kroků pro zachování kvality, kterou je značka Nutrilite proslulá, stěžejní.

Nejen značka…

Značka Nutrilite je světovou jedničkou v oblasti prodeje vitaminů a doplňků stravy*, a to nejen proto, že je jedinou globální společností v oblasti vitaminů a doplňků stravy, která pěstuje a sklízí rostliny na svých vlastních udržitelných farmách, ale také pro své trvale vysoké standardy. Všechny farmy vlastněné Nutrilite jsou podle amerických zákonů certifikovány jako organické a partnerské farmy, které jí dodávají rostlinné složky, používají udržitelné zemědělské metody, které mají certifikaci NutriCertTM. Sestavování doplňku stravy Nutrilite je koneckonců jedna věc, ale udržení kvality během distribuce a po ní je skutečnou známkou kvalitního výrobce doplňků stravy.

NUTRILITE supplements being packaged

A to je zodpovědnost, kterou Sam a jeho tým odborníků berou velmi vážně. Od komplexního testování specifikací přes ověřování a validaci procesů a sledování kvality výroby až po pečlivé sledování trendů týkajících se stížností zákazníků se starají o to, aby byl každý z Vašich oblíbených doplňků stravy, ať už jde o Nutrilite Vitamin D nebo Vitamin B Plus, vyroben v souladu s přísnými standardy. „Konečným cílem našich programů zajišťování kvality je nasměřovat značku Nutrilite, naše VPA a zákazníky k úspěchu,“ říká Sam. „A dbáme přitom na to, abychom vždy dostáli svému slibu, kterým je špičková kvalita.“

* Zdroj: http://www.Euromonitor.com/amway-claims

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím