Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Rozjasnění zevnitř

Výživa a životní styl

Každý den je Vaše pokožka vystavena vnějším a vnitřním faktorům, které ovlivňují její stav a to, jak vypadá. Zjistěte, jak ji můžete podpořit s pomocí výrobků NUTRILITE™.

Při procházce, cestou do práce nebo při odpočinku doma – v těchto chvílích je Vaše pokožka neustále vystavena silnému UV záření, suchému vzduchu a znečišťujícím látkám. Řádná péče o pleť Vám může pomoci tyto situace zvládat, ale existují i další věci, které je třeba si uvědomit. Když jste neustále na cestách a každý den jedete na plný výkon, Váš životní styl nemusí být tak vyvážený. Práce i rodinný život s sebou přinášejí stres, možná trpíte nedostatkem spánku nebo je pro Vás těžké zdravě se stravovat. Toto vše společně přispívá k oxidativnímu stresu, který může zrychlovat stárnutí pleti.

Řešením, které pomůže tyto problémy vyřešit a které udrží pleť rozjasněnou, je TRUVIVITY™ by NUTRILITE OxiBeauty™. Toto hotové řešení tvoří nápoj a doplněk stravy, které pleť pomáhají chránit zevnitř. Při každodenním používání pomáhá tato speciální kombinace během celého dne zajistit přísun veškerých živin, které potřebujete, abyste pocítili svou krásu pramenící zevnitř.

Jak TRUVIVITY OxiBeauty působí na pokožku?

Pokožka se skládá ze dvou hlavních vrstev: první vrstvou je dermis a tou druhou epidermis, což je povrchová vrstva, která je nejvíc kontaktní. V první vrstvě vznikají kožní buňky, které jsou v přímém kontaktu s krevním řečištěm. Z krevního řečiště získávají nové kožní buňky antioxidanty a další živiny. Pokud dokážeme ovlivnit kožní buňky v místě, kde vznikají, až doputují na povrch, jsou zdravější a lépe připraveny na lokální péči o pleť. A co je důležité: pokožka odráží Vaši vnitřní duševní a fyzickou pohodu. Pokud užíváte dvoudílné řešení TRUVIVITY OxiBeauty, staráte se o své nitro – a o svou imunitu – péčí o pleť uvnitř i navenek.

Podívejte se na toto video , ve kterém vedoucí výzkumná pracovnice značky NUTRILITE Dawna Venzon vysvětluje, jak Vaši pokožku ovlivňuje oxidativní stres.

Co je to TRUVIVITY OxiBeauty?

© Amway

TRUVIVITY OxiBeauty je doplněk stravy, který obsahuje složky z přírodních zdrojů. Když zkombinujete nápoj a doplněk stravy, který je plný rostlinných složek, s vyváženou stravou a zdravým životním stylem, posílíte svůj přirozený půvab a ochráníte se před oxidativním stresem. Pamatujte, že krása je rovnováha.

Pojďme se blíže podívat na některé složky obsažené ve výrobku TRUVIVITY OxiBeauty a na jejich výhody.

TRUVIVITY OxiBeauty Supplement obsahuje měď a komplex PhytoVibrant™ z plodů aronie a šalvěje. TRUVIVITY OxiBeauty Drink obsahuje vitamin E a komplex PhytoBeauty™ z heřmánku a černého rybízu.

© Amway

Vaše pokožka odráží Vaši vnitřní duševní a fyzickou pohodu. Postarejte se o své nitro s pomocí TRUVIVITY™ by NUTRILITE OxiBeauty™.

Co tyto oblíbené složky dokážou:

  1. Měď pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a také přispívá k normální pigmentaci pokožky a normální funkci imunitního systému.

  2. Plody aronie pomáhají buňky chránit před poškozením volnými radikály způsobeným oxidativním stresem.

  3. Šalvěj obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit buňky a tkáně před oxidací.

  4. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  5. Heřmánek obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají ochránit buňky a tkáně před oxidací.

A nejlepší je, že tři ze čtyř rostlin použitých ve výrobku OxiBeauty (plody aronie, heřmánek a černý rybíz) pocházejí z evropských partnerských farem s certifikací NutriCertTM. Tyto farmy musí projít certifikačním programem NutriCert, který požaduje, aby byly jejich plodiny vysledovatelné a farmy udržitelné a společensky odpovědné. Šalvěj pochází z mexické farmy Nutrilite, která uplatňuje udržitelné metody zemědělství. Nutrilite vždy vyhledává optimální prostředí pro pěstování svých plodin, aby bylo dosaženo jejich maximálního potenciálu a aby se výrobky NUTRILITE vyráběli z vysoce kvalitních složek.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím