Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stocksy

Vydejte se na cestu ke zdravějším kostem

Výživa a životní styl

Kosti jsou tím, co nás odlišuje od medúzy, ale už jste o nich někdy vážně přemýšleli? Pokud ne, pak Vám ukážeme, co můžete udělat pro to, abyste si je uchovali ve zdravém stavu.

Kosti jsou jednou z nejdůležitějších součástí Vašeho těla. Tvoří kostru orgánů, které Vám umožňují pohyb, vytvářejí se v nich červené a bílé krvinky a brání mozku, aby Vám přistál na plicích. Důležité také je, že se v nich ukládají minerály jako vápník a fosfor, které je na oplátku posilují.

Jak tedy vzhledem k jejich významu zajistit, aby byly neustále v optimální kondici? Odpověď je jednoduchá: pomocí vyvážené stravy bohaté na vápník, hořčík a vitamin D – samozřejmě v kombinaci s  pravidelnou fyzickou aktivitou !

Zde je několik našich oblíbených receptů pro nádobí iCook , které obsahují vápník, hořčík a další nezbytné vitaminy a minerální látky, jež Vám pomohou pečovat o zdraví – a o Vaše kosti. Nejlepší na tom je, že všechny tyto recepty můžete připravit pomocí nádobí iCook a některé z nich si jistě oblíbí i Vaše děti.

Avokádový salát s vejci

Tento zdravý avokádový salát s vejci, který se dá použít také jako pomazánka, je skvělý ke snídani nebo ke svačině. Avokádo je dobrým zdrojem zdravých tuků, zatímco vejce obsahují vitamin D – klíčovou složku pro zachování zdravých kostí. Pokud přidáte ještě čerstvou listovou zeleninu, zajistíte si také příjem vápníku a dalších vitaminů a minerálních látek.

© Amway

Návod na přípravu avokádového salátu s vejci najdete v Amagramu, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Duhový salát

Na tomto duhovém salátu, který dokážete snadno připravit, není nejlepší to, že obsahuje širokou škálu pestrobarevné a výživné zeleniny nebo že všechny potřebné přísady už pravděpodobně máte doma, ale to, že jeho přísady můžete měnit podle toho, co máte právě v chladničce nebo ve spíži. Stačí použít čerstvou zeleninu a je to. Nemluvě už o tom, že není třeba nic vařit – suroviny jen nakrájíte a smícháte!

A protože obsahuje mnoho barevných ingrediencí, Vaše děti si jeho pestré barvy jistě zamilují. Pokud jste je stále ještě nepřesvědčili, zkuste jim ho podat ve tvaru duhy, třeba si je pak definitivně získá.

© Amway

Návod na přípravu duhového salátu najdete v Amagramu, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Zeleninové rizoto

Jak již možná víte, skvělým zdrojem vápníku jsou sýry. Při připravě tohoto chutného zeleninového rizota zjistíte, že opravdu obsahuje trochu pravé sýrové dobroty! Ještě důležitější je, že obsahuje celou paletu zdravé zeleniny plné živin, jako je např. hořčík, a také vlákninu. Stejně jako v případě duhového salátu je tu také velká šance, že už některé z těchto přísad máte doma.

© Amway

Návod na přípravu zeleninového rizota najdete v Amagramu, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Granolové tyčinky

Tyto lahodné granolové tyčinky dozajista učarují dětem i dospělým. Nejenže jsou skvělým zdrojem bílkovin a živin včetně vápníku a hořčíku, ale také se velmi snadno připravují – a jsou navíc velmi chutné.

© Amway

Návod na přípravu g ranolových tyčinek najdete v Amagramu, nebo si recept ve formátu PDF / ePub stáhněte zde.

Přispějte k zachování zdraví svých kostí pomocí výrobků NUTRILITE

Pokud máte pocit, že Vám ve stravě chybějí živiny, které vyživují kosti, nebo si chcete zajistit dostatečný přísun živin, mohou Vám pomoci doplňky stravy Nutrilite. Kombinace vápníku a hořčíku v přípravku NUTRILITE Cal Mag D Plus pomáhá udržovat kosti v normálním stavu, zatímco vitamin D napomáhá vstřebávání vápníku. Pokud máte obavy o to, zda Vaše děti konzumují dostatek živin, nabízejí výrobky NUTRILITE také skvělé možnosti pro Vaše nejmenší.

NUTRILITE Chewable Calcium Magnesium s lahodnou ovocnou příchutí je chutný způsob, jak Vašim dětem pomoci vybudovat si a udržet pevný základ pro zdravý vývin kostí. Vápník a hořčík obsažený v přípravku NUTRILITE Chewable Calcium Magnesium hraje důležitou roli při tvorbě pevné struktury zdravých kostí a zubů.

Lahodné žvýkací ovocné tablety NUTRILITE Kids Omega-3 obsahují esenciální mastné kyseliny z rybího tuku z udržitelných zdrojů a také vitamin D, který je zapotřebí pro normální růst a vývin kostí.

Nezapomeňte, že pokud se zdravě stravujete a máte pravidelný pohyb, jste na dobré cestě k celkově dobrému zdravotnímu stavu. Jen tak dál!

Související obsah

Pět způsobů, jak posílit imunitní systém

Aktivní životní styl

více

Zabzuč, včelko Bee Bee

Vitaminy a doplňky stravy

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím