Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pochopení potřeby doplňků stravy

Výživa a životní styl

Na čem doopravdy záleží při výběru správných potravinových doplňků a doplňků stravy? Nápověda: Asi to není to, co si myslíte.

Vápník, vitaminy B12 , C, D, kyselina listová, aminokyseliny, mastné kyseliny, omega-3 – kdykoli se dotknete tématu potřeby doplňků stravy, vyskočí na Vás nekonečný seznam složek. Ale co kdybychom Vám navrhli, abyste se na doplňky stravy nedívali jen z hlediska obsahu minerálních látek či vitaminů, ale abyste se zároveň ujistili, že to, co Vaše tělo přijímá, nejenže podporuje Vaše zdraví prostřednictvím výživy, ale je také vyrobeno ze složek, jimž můžete důvěřovat? Co kdybychom Vás přiměli se zamyslet, kdo Vaše doplňky stravy vyrobil?

V tomto seriálu Vás vezmeme na virtuální cestu od semínka až po doplněk stravy, abychom Vám objasnili přístup NUTRILITETM ke zdraví a výživě. V prvním dílu se podíváme na to, jak určit, které doplňky stravy si vybrat, když se na celou záležitost podíváme z trochu jiné perspektivy.

Pro který doplněk stravy se rozhodnout?

© Andrew Maguire

Bez ohledu na náš životní styl má většina z nás jednu věc společnou: když si vybíráme ten správný výrobek k doplnění vyvážené stravy, hledáme na obalu ty nejdůležitější vitaminy a minerální látky. Vypadá to logicky, ale uniká nám jeden důležitý krok – zjistit, odkud tyto složky pocházejí.

Pravdou zůstává, že dříve než budete hledat ty správné doplňky rostlinného původu k doplnění potenciálních mezer ve výživě, vitamin D jako prevenci jeho nedostatku v zimě, v létě nebo při pobytu v uzavřených prostorách, vitamin C na podporu imunity nebo bílkovinu zcela rostlinného původu na podporu svého veganského jídelníčku – měli byste více pozornosti věnovat způsobu, jakým byly tyto doplňky vyrobeny. Všechny doplňky stravy přece nebyly vyrobeny stejně a ne všechny společnosti v tomto oboru uplatňují stejný přístup. Když se tedy doberete k tomu, že potřebujete doplňky stravy, pak je dobré pochopit nejprve celý proces jejich vzniku. Zde je ten náš…

Dědictví NUTRILITE: příroda a věda v harmonii

© Brian Guido, Andrew Maguire

Před více než 80 lety, dříve než přišla do módy myšlenka trvalé udržitelnosti, dříve než se kdokoli byť jen zmínil o čemkoli rostlinného původu a když multivitaminy byly stále ještě relativně nové, představil dr. Carl Rehnborg průkopnickou filozofii. Když žil v Číně, povšiml si, že lidem, kteří se živili stravou rostlinného původu z reálných potravinových zdrojů, se dařilo lépe než ostatním. To ho přimělo zabývat se výzkumem a identifikovat rostlinné složky, takže vytvořil nejen jeden z  prvních multivitaminů, ale také filozofii, která byla kombinací vědy a přírody.

Od dob této rané historie se značka NUTRILITE nikdy od tohoto směru neodchýlila. Až do dnešního dne se nadále stará o půdu, rostliny a semínka, jakož i o význačný vědecký výzkum. A to, co je ještě zásadnější, jsou lidé – zemědělci a vědci – kteří společně toto dědictví rozvíjejí.

Vyrobil jsem Váš doplněk stravy

Žijeme v době, kdy pěstování potravin doma – nebo v sousedství – už není běžné. Přesto je důležité vědět, kdo pěstuje, sklízí, vyrábí a balí produkty, které jsou součástí naší stravy – bez ohledu na to, zda jde o doplňky živočišného, rostlinného nebo minerálního původu nebo každodenní doplňky stravy.

Z tohoto důvodu a protože nejlepší příběhy vždy vycházejí ze zkušeností konkrétních lidí, bychom Vás rádi přivedli o krok blíže k lidem, kteří zosobňují přístup značky NUTRILITE. V nadcházejících měsících Vás vezmeme na virtuální cestu přes pole v Brazílii a Mexiku, kde Joaquim Duran a Albert Vega opatrují udržitelnost farem, do laboratoře Alli Klosner, která zde tráví velké množství času s pohledem upřeným do zkumavek, aby zhodnotila vše od obsahu živin až po potenciální zdravotní přínosy, a nakonec k výrobní lince, kde Samuel Kilgore dohlíží na kvalitu vitaminů a doplňků stravy značky NUTRILITE v poslední fázi této cesty.

V rámci tohoto seriálu Vás k nim přivedeme blíže než kdy dříve, abyste si mohli poslechnout skutečné příběhy lidí, kteří zachovávají standardy značky NUTRILITE. Takže až budete příště přemýšlet, který doplněk stravy si vybrat – ať už na podporu zdravých kostí, imunitního systému, doplnění stravy o vitaminy nebo esenciálních živiny – budete vědět, že s výrobky značky NUTRILITE budete Vy i Vaše rodina jistojistě v bezpečí.

Jste připraveni vydat se na tuto cestu? Sledujte nás zde!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím