Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Naberte svalovou hmotu a udržte si ji

Výživa a životní styl

Sportovním nadšencům, kteří chtějí posilovat, podáváme pomocnou ruku a uvádíme na trh nový výrobek XS Amino Advantage

Náš atraktivní nový výrobek XSTM Amino Advantage podpoří Váš aktivní životní styl, takže toho zažijete ještě více! Tento chutný doplněk stravy Vám poskytne všech devět esenciálních aminokyselin (EAK) – stavebních kamenů bílkovin, které tělo nedokáže samo produkovat a které používá k syntéze bílkovin, jež potřebuje k zachování svalové hmoty.

Přínosy XS Amino Advantage

XS Amino Advantage se skládá z čisté receptury, která neobsahuje kofein ani stimulanty, což znamená, že je ideálním doplňkem stravy bez ohledu na to, zda cvičíte ráno, v poledne, odpoledne nebo večer. Vychutnejte si tento nápoj pro sportovce, který neobsahuje cukr, lepek ani laktózu, a využijte výhod optimální kombinace všech devíti EAK. XS Amino Advantage vyvinul dr. Robert Wolfe, jeden z předních světových odborníků na esenciální aminokyseliny a syntézu proteinů. Doplněk stravy XS™ Amino Advantage obsahuje přesné složení a poměry všech 9 esenciálních aminokyselin, o kterých dr. Wolfe zjistil, že účinně přispívají k růstu svalové hmoty.

Vstřebává se téměř okamžitě a je velmi snadno stravitelný. Každá kalorie je pod pečlivou kontrolou – nedostanete víc, než kolik potřebujete. Chuť lesních plodů dokonale doplní Váš aktivní životní styl a snadno zapadne do Vašeho stávajícího režimu XS Sports Nutrition.

© iStockphoto

Jak maXSimalizovat přínos XS Amino Advantage

XS Amino Advantage je ideální konzumovat pravidelně před snídaní, takže nejlepší čas na jeho podání pro aktivní start nového dne je brzké ráno. Vyskočte z postele, dodejte svému tělu po celonočním půstu chybějící EAK a svalům palivo, které potřebují, abyste si mohli zaběhat v parku nebo udělat pár dřepů a kliků v obývacím pokoji. XS Amino Advantage by se měl v závislosti na Vaší tělesné hmotnosti užívat jednou nebo dvakrát denně. To znamená další sklenici přibližně v době, kdy cvičíte (před, během cvičení, nebo po něm), nebo mezi jídly, což je další vhodný čas na to, abyste svému tělu dodali aminokyseliny. Přípravek doplňte dalšími výrobky z řady XS Sports Nutrition, například si dejte XS Pre-Workout Drink před cvičením, XS Electrolyte Drink během cvičení a XS Hydrolyzed Whey Protein Powder po cvičení. Den zakončete doplňkem stravy XS Amino Advantage, který Vaší svalové hmotě poskytne extra podporu během noci.

Značka XS právě včas před začátkem léta představuje novou osvěžující příchuť XS™ Power Drink Cool Mojito – příchuť mojita. Tento nápoj inspirovaný koktejlem bude v nabídce jen po omezenou dobu, proto si jej určitě objednejte, dokud je na skladě! Obsahuje vitaminy skupiny B, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Ten úžasný chladivý pocit a příchuť mojita činí z Power Drinku ideální způsob, jakým završit jakoukoli dobrodružnou činnost.

Další tipy pro aktivní životní styl

Vneste do svého režimu trochu vzrušení ve stylu XS díky těmto užitečným tipům od odborníka na fitness a sportovní výživu Johana Hagmana.

  1. Udělejte si čas na cvičení alespoň dvakrát až čtyřikrát týdně v souladu se svou fyzickou kondicí, tělesným typem a danou aktivitou.

  2. Nezapomeňte na dostatečnou hydrataci a při cvičení zvyšte příjem vody, zvláště když jste na slunci.

  3. Jezte zdravou a pestrou stravu se dvěma až třemi pravidelnými jídly denně, abyste tělu poskytli nezbytné palivo pro veškeré adrenalinové aktivity.

  4. Snažte se vyhýbat nezdravým svačinám s prázdnými kaloriemi a nízkou nutriční hodnotou a raději dodržujte jídelníček sestavený z pěti porcí ovoce a zeleniny pěti různých barev.

  5. Abyste se zregenerovali a obnovili potřebnou úroveň energie, dopřejte si alespoň sedm hodin spánku denně.

Všechny tyto tipy samozřejmě v kombinaci s novým doplňkem stravy XS Amino Advantage Vám pomohou na cestě k pevnějšímu tělu a zajímavějšímu, aktivnějšímu životnímu stylu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím