Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Colin McCarthy

Odstraňujte známky stárnutí pleti zevnitř

Výživa a životní styl

Snadno použitelné duální řešení nabízí celodenní ochranu před oxidativním stresem

Život je plný výzev – a v průběhu let jsme také vystaveni různým podmínkám a okolnostem, které mají společně vliv na to, jak vypadáme a jak se cítíme. Naše vztahy a osobní a profesní život vyplňují náš každodenní kalendář do té míry, že máme málo času na to, abychom pro sebe udělali něco prospěšného. Po třicítce se naše každodenní rozhodnutí týkající se životního stylu, péče o pleť a stravy viditelně odrážejí na vzhledu naší pleti.

Bojujte proti volným radikálům

Jaké faktory urychlují proces stárnutí naší pokožky?

  1. Stres – Ten nás může ovlivnit právě teď, ve chvílích, kdy se nám do žil uvolňuje adrenalin, nebo když se ocitneme v nepříjemných profesních nebo osobních situacích – protože život je s přibývajícím věkem složitější. Stres se na nás může také projevit s určitým časovým odstupem – někteří z nás pod tlakem přímo září, ale jakmile se po úspěchu dostaví únava, pokožka nám řekne, že toho na ni bylo příliš – a to například prostřednictvím pupínků a suchých míst a několika vrásek navíc.

  2. Nedostatek spánku – Někdy si snažíme ukořistit větší porci oněch 24 hodin, které nám den nabízí, abychom dotáhli věci do konce, namísto toho, abychom se oddali tolik potřebnému odpočinku. Pokud pokračujeme v práci i poté, co je čas jít spát, nebo pokud vstáváme jen po několika málo hodinách spánku, platíme za to daň; důkazem toho jsou tmavé kruhy pod očima a matná pleť.

  3. Nečistoty v interiéru – Skrytí agresoři v našich útulných domácnostech se nemusí v malých denních dávkách nijak projevovat, ale časem se nahromadí a promítnou se na vzhledu a stavu naší pokožky. Příkladem jsou kuchyňské výpary, poletující prachové částice apod.

  4. Strava a životní styl – Lidé, kteří žijí hekticky, pijí příliš mnoho kofeinových nápojů nebo sahají po sladkých a slaných pochutinách, aby se udrželi celý den v chodu. Možná že nejsme ani tak fyzicky aktivní, jak bychom měli být, což může přispívat k hromadění toxinů a způsobovat únavu pokožky. Pokožka kuřáků stárne ještě rychleji.

Važte si sami sebe a chraňte se

Jedním jednoduchým způsobem, jak začít všechny tyto problémy řešit a postarat se o to, aby Vaše pleť vypadala i nadále skvěle, je hotové dvoudílné řešení, které ji ochrání zevnitř. TRUVIVITY by NUTRILITE™ Oxibeauty™ se skládá z nápoje a doplňku stravy a užívá se denně. Smyslem dvoudílného řešení je zajistit, aby se Vám během celého dne dostalo veškeré ochrany, kterou potřebujete.

Ráno užívejte dvě tablety nutrikosmetického řešení TRUVIVITY Oxibeauty, zapijte je trochou vody, a získáte tak na celý den ochrannou bariéru proti volným radikálům. Do tašky si přibalte sáček s nápojem TRUVIVITY Oxibeauty Beauty Drink, abyste si ho mohli během dne připravit. Nápoj pomůže Vašemu organismu při ochraně před oxidativním stresem. Ať už jste doma, v kanceláři nebo někde jinde, sáček jednoduše rozpustíte ve sklenici vody a můžete se napít – je to tak snadné!

© April Faidit, Jess Weal, Molly LaBeff, Austin Langlo

Zcela nový začátek

Užívání nápoje a doplňku stravy je skvělý způsob, jak dodat pleti živiny tak, aby zářila navenek. Je to ideální způsob, jak získat zpět ztracenou sebedůvěru a naučit se dalším novým návykům. Zkuste například chodit několik příštích dní spát o hodinu dříve a uvidíte, že se budete cítit mnohem více odpočatí. Zařaďte do své stravy více čerstvých produktů v podobě jednoduchých podomácku vyrobených smoothie. Přes den vypijte každou hodinu sklenici vody. Čas věnovaný čištění zubů nebo věšení prádla využijte k protažení. Vytrvejte u některých nových zdravých návyků a uvidíte, že se brzy stanou nedílnou součástí Vašeho běžného dne – a bude to mít blahodárný vliv na Váš celkový vzhled!

Přísady, které Vám dodají glanc

TRUVIVITY Oxibeauty Beauty Drink má příjemnou ovocnou chuť díky plodům aronie a obsahuje také vitamin E, který pomáhá chránit Vaši pokožku před oxidativním stresem, a komplex PhytoBeauty™ obsahující heřmánek a černý rybíz.

Toto kosmetické řešení obsahuje plody aronie a šalvěj – komplex PhytoVibrant™, který přispívá k posílení obranyschopnosti Vaší pokožky proti poškození volnými radikály. Měď navíc pomáhá regulovat přirozenou pigmentaci pokožky.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím