Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Omega-3 mastné kyseliny pro každého!

Výživa a životní styl

Denní příjem omega-3 mastných kyselin může přispět k udržení normální funkce celé řady tělesných orgánů. Jak ale do stravy zařadit dostatečné množství těchto zdraví prospěšných tuků? A jaké jsou rozdíly pro dospělé a pro děti?

Než začneme, zopakujme si několik důležitých informací. Za prvé, omega-3 mastné kyseliny jsou skupinou esenciálních mastných kyselin, které Vašemu tělu dodávají klíčové živiny. Odborněji řečeno, omega-3 se skládají především ze tří esenciálních mastných kyselin: EPA (kyselina eikosapentaenová), DHA (kyselina dokosahexaenová) a ALA (kyselina alfa-linolenová). Každá z nich hraje ve Vašem organismu důležitou roli – přispívají zejména k normální činnosti kardiovaskulárního systému a mozku.

Za druhé, je důležité si uvědomit, že lidské tělo není schopno produkovat omega-3 mastné kyseliny samo a spoléhá se výhradně na externí zdroje – získává je buď ze stravy nebo z doplňků stravy. A teď to začíná být zajímavé…

Makrel, co hrdlo ráčí!

I když je možné konzumovat dostatek omega-3 mastných kyselin prostřednictvím zdravé stravy, vyžaduje si to náročné plánování jídel a konzumaci potravin, které nemusí mít každý rád – zejména mladší členové Vaší domácnosti. Doporučuje se konzumovat dvakrát týdně různé druhy mastných ryb – např. lososa, makrelu nebo sledě – a k tomu různé ořechy, semena, zeleninu a oleje. Mohou to být vlašské ořechy, chia semínka, lněný olej a růžičková kapusta.

Pokud se chcete vyhnout bojům při jídle, nebo pokud nemáte rádi chuť potravin bohatých na omega-3 mastné kyseliny, nabízí Vám NUTRILITE™ dva skvělé doplňky stravy: NUTRILITE Omega-3 Complex a měkké žvýkací tablety NUTRILITE Kids Omega-3.

Rozdělení hlavních omega-3 esenciálních mastných kyselin a hlavní rozdíly mezi výrobky NUTRILITE Omega-3 Complex a NUTRILITE Kids Omega-3.

Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými výrobky NUTRILITE Omega-3?

Zatímco oba výrobky NUTRILITE Omega-3 – pro děti i pro dospělé – obsahují kombinaci EPA a DHA, každý výrobek má těchto esenciálních mastných kyselin, které prospívají určitým částem těla, různé množství. Navíc jsou doplněny o vitaminy.

NUTRILITE Omega-3 Complex

Speciálně uzpůsoben potřebám dospělého těla:

  1. Podpora kardiovaskulárního systému*

  2. Obsahuje EPA > DHA + navíc vitamin E

  3. Tobolka s rybím olejem

Užívání jedné tobolky denně dodá Vašemu tělu zdravé mastné kyseliny, které mohou ve Vaší stravě chybět.

* EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce u dospělých.

NUTRILITE Kids Omega-3

Speciálně vyvinutý pro děti:

  1. podpora normální funkce mozku a vývinu kostí**

  2. Obsahuje EPA < DHA + navíc vitamin D

  3. měkké žvýkací tablety se skvělou chutí bez rybí pachuti

** DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Vitamin D je zapotřebí pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Jedna chutná měkká žvýkací tableta denně poskytne dětem cenné esenciální mastné kyseliny.

Možná si vzpomenete na včelku Bee Bee z Nejšťastnější farmy na Zemi – před několika měsíci se s námi podělila o spoustu informací o NUTRILITE Kids Omega-3!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím